Главная страница » За оцінками групи безпеки, смертність на дорогах США зросла на 8% у 2020 році

За оцінками групи безпеки, смертність на дорогах США зросла на 8% у 2020 році

Внаслідок аварій автотранспорту в 2020 році загинуло майже на 3000 людей більше, ніж роком раніше, незважаючи на те, що американці проїхали менше миль під час пандемії, за оцінками некомерційної групи безпеки.

Попередні дані, оприлюднені в четвер Національною радою з безпеки, показують, що минулого року внаслідок аварій на автотранспортних засобах загинуло 42 060 людей, включаючи пішоходів, що на 8% більше порівняно з 2019 роком. Зростання збентежило експертів з безпеки дорожнього руху, які сподівались, що зменшення водіння може створити срібна підкладка під час глобальної кризи охорони здоров’я. Вони вважають, що більш ризикована їзда, включаючи перевищення швидкості на менш набитих дорогах, була основною причиною, чому ця перевага ніколи не здійснилася.

  • «Ми спостерігали зростання кількості людей, які їхали на більш високих швидкостях, і це мало трагічні наслідки, які ми зараз бачимо тут у даних», — сказав Девід Харкі, президент Інституту страхування безпеки на дорогах, в одному з інтерв’ю.

Дані про аварії є ще одним прикладом потенційного побічного збитку пандемії. Надмірна кількість смертей або смертність, що перевищує середні показники за останні роки, значно перевищує кількість смертей, які національні органи охорони здоров’я безпосередньо звинуватили в Covid-19. Дослідники вважають, що це пов’язано з поєднанням смертей від Covid-19, які не були належним чином зафіксовані державною статистикою, а також з іншими проблемами, такими як люди, які померли, уникаючи лікарень під час надзвичайних ситуацій.

IIHS та дві інші групи, Асоціація губернаторів безпеки на дорогах та Національний фонд безпеки дорожнього руху, заявили в четвер, що об’єднуються для фінансування пілотних проектів у Вірджинії та Меріленді, спрямованих на зменшення швидкості руху.

Другие посты