Главная страница » Voltswagen США робить ребрендінг: штаб-квартира каже, що це не так швидко
vw Voltswagen usa

Voltswagen США робить ребрендінг: штаб-квартира каже, що це не так швидко

БЕРЛІН — У прес-релізі, опублікованому на веб-сайті дочірнього представництва Volkswagen AG у США, йдеться про те, що компанія перекваліфікується в Voltswagen of America, щоб наголосити на своєму багатомільярдному плані перетворитися на провідного світового виробника повністю електричних автомобілів.

А як це буде?

До полудня у вівторок у штаб-квартирі німецького автовиробника у Вольфсбургу, Німеччина, представники компанії були категоричні, що прес-реліз та зміна назви — це не що інше, як жарт — підступний маркетинговий крок для підвищення обізнаності про перший повністю електричний спортивний автомобіль компанії. , ID.4, який надійшов у продаж у США цього місяця.

«Це передчасний першо квітневий жарт. Це частина маркетингової кампанії для ID.4 », — сказав один із людей у ​​Вольфсбурзі. «Зміна імені не відбудеться».

Прес-реліз вперше був коротко опублікований на веб-сайті VW у США щодо зв’язків із ЗМІ пізно в понеділок перед тим, як його зняли. Після того, як у вівторок було розміщено на новому місці, новина набрала обертів, незважаючи на спростування від штаб-квартири.

Акції Volkswagen збільшились на 3,6% до полудня

У прес-релізі цитується Скотт Кео як президент та генеральний директор американської компанії Voltswagen, який сказав: «Ми можемо замінити наш K на T, але те, що ми не змінюємо, — це прагнення цієї марки зробити найкращі у своєму класі машини для водіїв».

У вівторок акаунт пана Кео у Twitter знову просунув нову назву, після прес-релізу із повідомленням про зміну імені.

  • До пізнього дня в Європі компанія VW USA ще не надіслала відвовідь на коментар.

Серед виробників автомобілів старої школи VW був лідером у розробці та випуску нових електромобілів, маючи на меті перейти на значний електричний парк протягом десятиліття. Але не вся преса світилася, і керівники компанії часто скаржаться, що їм недостатньо кредитів для трансформації компанії.

VW шокував споживачів у всьому світі шість років тому, коли влада США звинуватила компанію у фальсифікації транспортних засобів, що працюють на дизельному двигуні, для обману під час тестів на викиди. VW визнав свою провину за звинуваченням у шахрайстві, змові та продажі товарів у США під фальшивим приводом. Наразі скандал з дизельгейтом обійшовся VW у понад 35 мільярдів доларів в якості штрафів, компенсацій та судових зборів.

  • Зі зруйнованою репутацією VW з тих пір переробив себе на лідера у виробництві електромобілів, інвестуючи десятки мільярдів доларів на створення нового покоління електромобілів, оскільки компанія намагається випередити Tesla Inc. як найбільшого виробника електромобілів у світі.

Шлях до електромобілів чреватий невдачами. Нові транспортні засоби — VW ID.3 та ID.4, e-tron, побудований його виробником розкішних автомобілів Audi, і Taycan, виготовлений його брендом спортивних автомобілів Porsche — повинні були подолати перешкоди і зустріти неоднозначні відгуки.

ID.3, який не випускався в США, спочатку боровся із програмними збоями

Прес-реліз про зміну назви американського бізнесу надходить, оскільки компанія прагне отримати американських споживачів у роздумах про ID.4, який надійшов у продаж у американських салонах цього місяця. Автомобіль є конкурентом Tesla Model Y і його в основному оцінили як дуже хороший, але все ще не зовсім відповідає пропозиціям Tesla.

Раніше цього місяця VW випустив звіт про прибуток за 2020 рік, який показав, що компанія добре витримала пандемію Covid-19. Незважаючи на пандемію, VW отримав прибуток до оподаткування в розмірі 12 млрд. Євро, що еквівалентно 14,07 млрд. Дол., Зменшившись приблизно на 36% порівняно з 2019 роком, при продажі на 223 млрд. Євро, зменшившись на 12%. Компанія отримала значну вигоду від відновлення Китаю, де VW приносить більше 40% своїх продажів.

Другие посты