Главная страница » Volkswagen припиняє продажі Passat в США, щоб зосередитися на позашляховиках та електромобілях
vw passat

Volkswagen припиняє продажі Passat в США, щоб зосередитися на позашляховиках та електромобілях

Добре відомий седан впав у немилість серед покупців; слідує за Chevrolet Impala та Chrysler 200 на звалище

Volkswagen AG поступово припиняє продажі седана Passat у США — останньої відомої марки, яка залишає американські салони

Німецький автовиробник заявив у понеділок, що 2022-й модельний рік стане остаточним для середнього седану, який продається в США під назвою Passat з 1990 року. VW заявив, що він зосереджений на продажу позашляховиків та запуску американського виробництва наступним рік своєї нової електричної моделі, ID.4.

Протягом останніх років автомобільні компанії розбирали свої склади легкових автомобілів, відмовляючись від моделей седанів та хетчбеків, додаючи більше позашляховиків та пікапів. Американські покупці тяжіють до поїздок, які мають кращу корисність і дозволяють водіям сидіти вище, зміна обумовлена ​​частково відносно довгим періодом відносно низьких цін на паливо.

Поширення так званих кросоверів-позашляховиків, які побудовані на рамі автомобіля, дозволило виробникам автомобілів пропонувати менші стилі кузова позашляховиків та кращу економію палива, ніж більші позашляховики, схожі на вантажівки, які зросли на популярність на початку 1990-х.

  • Інші назви седанів, які останніми роками були надіслані на сміття, включають Chevrolet Impala, Ford Focus, Dodge Dart та Chrysler 200. VW покінчила зі своїм вигадливим невеликим автомобілем Beetle у 2019 році.

Продажі Passat, який конкурує з іншими сімейними автомобілями, такими як Toyota Camry та Honda Accord, стабільно падають в останні роки разом з іншими моделями седанів. За даними дослідницької фірми Motor Intelligence, VW продала минулого року близько 23000 Passats проти 78000 у 2015 році.

Виробництво Passat в Європі продовжиться, сказав представник VW

Виробники автомобілів у Детройті відвели тенденцію від пасажирських автомобілів, відібравши більшість моделей зі своїх модельних рядів, відіграючи свої історичні сили пікапів та позашляховиків. Наприклад, нещодавно компанія Ford детально планувала продати невеликий пікап Maverick, стартовою ціною близько 20 000 доларів, найдешевший автомобіль у американських салонах Ford.

Другие посты