Главная страница » Volkswagen Golf R 20 рік святкує два десятиліття R

Volkswagen Golf R 20 рік святкує два десятиліття R

У Німеччині цього року є ще одна літера алфавіту, яка святкує великий ювілей. У Мюнхені BMW M влаштовує річну вечірку до 50-річчя. У Вольфсбурзі Volkswagen R відзначає два десятиліття історії з Golf R.

У 2002 році перший Golf R32 з’явився на ринку з 3,2-літровим двигуном VR6 потужністю 241 кінську силу і 236 фунт-фут крутного моменту. Чотири покоління пізніше новий Golf R 20 Years працює з 2,0-літровим чотирициліндровим двигуном потужністю 329 кінських сил, що на 14 кінських сил перевищує стандартний Golf R. Подальші зміни в двигуні включають попереднє навантаження турбо на частину газу для більш швидкої реакції, і залишаючи дросельну заслінку відкритою при перебігу. Кажуть, що швидкість до 62 миль на годину зменшиться на десяту секунди, до 4,6 секунди.

  • Переглянута карта на семиступінчастій DSG додає більш енергійну дію перемикання в спортивних режимах водіння. Додано пакет R Performance, який надає цій спеціальної версії задній диференціал із вектором крутного моменту, а також спеціальні режими та режими їзди Drift. Для гострих відчуттів, які виходять за межі швидкості, інженери додали «Emotion Start», який підвищує обороти до 2500 при запуску.

Зовнішні косметичні ідентифікатори йдуть від ліхтарів калюж «20 R» до значка «20» на B-стійці; «R» у вентиляційному отворі крил; перероблений спойлер; і чорно-сині 19-дюймові колеса, які можна замінити на повністю чорне колесо. Крім того, коли покупці вибирають синю фарбу, кришки дзеркал бувають чорного кольору; в інших кольорах кришки дзеркал сині. Усередині R вперше з’явилися акценти з вуглецевого волокна, які можна знайти на панелі приладів і дверних картах. Ці розквіти приєднуються до значків R на кермі та сидіннях.

Він надійде в продаж у червні на зарубіжних ринках. Через кілька місяців з’явиться версія для ринку США, яка, як кажуть, дещо відрізняється від європейської версії, випущеної зараз. Golf R 20 Years буде продаватися в 2022 модельному році, приблизно до середини 2023 року.


Джерело autoblog.com

Другие посты