Главная страница » Виробництво пікапів Ford F-150 зупиняється через брак чіпів
ford-f-150

Виробництво пікапів Ford F-150 зупиняється через брак чіпів

Обидва заводи Ford F-150 скасують деякі зміни наступного тижня

Ford Motor Co. припиняє виробництво свого пікапа F-150 — найбільшого виробника грошей компанії — через брак напівпровідників, оскільки глобальні обмеження у постачанні комп’ютерних чіпів проникають все глибше в автомобільний бізнес.

Ford заявили в четвер, що скоротять виробництво F-150 на заводі в Детройті наступного тижня лише на одну восьмигодинну зміну з трьох змін. Інший його завод F-150 у Канзас-Сіті, штат Міссісі, наступного тижня працюватиме у двох із трьох змін, причому обидва заводи повернуться до своїх звичайних цілодобових графіків 15 лютого.

Скорочення означають значну ескалацію проблеми дефіциту мікросхем, яка порушила автопром в усьому світі протягом останніх тижнів.

F-150 — це найпопулярніший автомобіль у країні та прибутковий двигун Ford, що забезпечує більшу частину світового доходу.

Ford планує звітувати про прибутки в четвер

Скорочення виробництва може негайно позначитися на фінансових показниках автовиробника, оскільки виручка резервується, як тільки автомобілі відправляються з заводу до дилерських центрів.

Більшість найбільших автовиробників були змушені скоротити щонайменше деяку фабричну продукцію протягом останніх тижнів на тлі дефіциту мікросхем, який виник, коли автомобільна промисловість та інші сектори намагалися оговтатись від зупинок минулої весни.

Виробники чіпів у всьому світі також намагаються не відставати від замовлень, оскільки попит на ноутбуки, ігрові системи та іншу особисту електроніку зростав під час пандемії, частково за рахунок людей, що застрягли вдома.

Віддалена робота також підживила бум обчислювальних послуг та центрів обробки даних, що стоять за ними — все це напружує доступність і веде до зростання цін на мікросхеми.

  • У той же час, автомобільні компанії за останні роки стали більшими покупцями напівпровідників, використовуючи їх у всьому — від блоків управління двигуном та трансмісій до великих дисплеїв, схожих на планшет, які вбудовані в панель приладів.

Криза Covid-19 змусила багатьох автовиробників скоротити виробництво на початку 2020 року, а потім повернути свої прогнози на решту року. Але попит на легкові та вантажні автомобілі з тих пір зріс швидше, ніж очікувалося, створюючи навантаження на деякі важливі деталі, включаючи комп’ютерні чіпи.

Порушення відбулися в критичний момент для Ford, який намагався прискорити виробництво переробленого F-150, першого капітального редизайну свого флагманського автомобіля приблизно за шість років. Керівники компаній наголосили на важливості плавного випуску автомобілів.

Компанія також продовжує боротися з настирливими проблемами якості автомобіля, що є перешкодою у заявці головного виконавчого директора Джима Фарлі на підвищення прибутковості в національному автовиробнику №2 в країні.

Другие посты