Главная страница » Війна проти машин. Сан-Франціско, наші дні

Війна проти машин. Сан-Франціско, наші дні

Хейтери роботаксі в Сан-Франциско вимикають автівки Waymo і Cruise дорожніми конусами — ставлять їх на капот та втікають


Група активістів, які виступають за безпеку вулиць в Сан-Франциско, знайшла спосіб знешкодити ненависні їм роботаксі – вони вимикають автівки, встановивши дорожні конуси на капот.

Свою витівку в Twitter і TikTok активісти прозвали Safe Street Rebel та заохочують інших людей, яким набридло, що роботаксі блокують рух, долучитись до акції. Протести відбуваються напередодні слухань Комісії з комунальних послуг Каліфорнії (CPUC), після яких Waymo і Cruise розширять послуги роботаксі в Сан-Франциско, попри спротив місцевих жителів.


Хейтери роботаксі закликали комісію заборонити поширення служби в центрі міста та години пік, а також обмежити розміри автопарку. Альянс працівників таксі Сан-Франциско та Альянс незалежних працівників приєдналися до протестів – оскільки, на їхню думку, це позбавить роботи водіїв.

«Ці компанії обіцяють, що їхні авто зменшать трафік і кількість аварій, однак вони заважають їздити автобусам, машинам швидкої, блокуючи рух. І вони співпрацюють з поліцією, фільмуючи людей без згоди», – йдеться в одному з відео в TikTok, присвяченому конусній акції.

  • У твердженнях активістів є частка правди – авто Cruise і Waymo дійсно зупиняються посеред доріг, а нещодавно одне збило собаку. У 2018 році безпілотний транспортний засіб Uber потрапив у ДТП, у результаті якої загинув пішохід в Аризоні, але в Сан-Франциско жертв серед людей поки не було зафіксовано. І, так, поліція зверталася до Cruise і Waymo, щоб отримати кадри, які могли допомогти розкрити кілька злочинів.

У Waymo назвали конусну акцію вандалізмом

«Це неправильно. Це вандалізм, який заохочує до небезпечної та неповажної поведінки на наших дорогах».

Cruise у коментарі TechCrunch заявив про свої високі показники безпеки та що, порівняно з людиною-водієм, його автономна система має на 73% менше зіткнень зі значним ризиком травм.


ITC.UA

Другие посты