Главная страница » В Україні стартували офіційні продажі електромобіля BMW iX: ціни від 100 000 євро
BMW iX

В Україні стартували офіційні продажі електромобіля BMW iX: ціни від 100 000 євро

BMW оголосила про старт продажів нового повністю електричного BMW iX в Україні. Покупці можуть забронювати BMW iX вже зараз за передплатою за 300 000 грн і отримати автомобіль до кінця 2021 року.

  • Як зазначає Autogeek, в дилерському центрі повідомили, що вартість електромобіля в Україні стартує з позначки в 100 000 євро.

Технічні характеристики BMW iX

Новий BMW iX оснастили двома електродвигунами сумарною потужністю 500 к.с. / 370 кВт. Їх розмістили на передній і задній осі кроссовера. Розігнатися від 0 до 100 км / год автомобіль зможе менш, ніж за 5 с.

При повному заряді, запас ходу електричної BMW iX — 600 км. Ємкість батареї — 100 кВт * год. Акумулятори підтримують швидкісну зарядку з потужністю до 200 кВт. Час заряду від 10% до 80% становить 40 хв.
«BMW Україна» пропонує для замовлення дві модифікації нового кросовера — BMW iX xDrive40 і BMW iX xDrive50.

Потужність версії BMW iX xDrive40 становить понад 300 к.с. Від 0 до 100 км / год кросовер розганяється приблизно за 6 секунд, а запас ходу на одній зарядці перевищує 400 км (згідно випробувальних стандартів WLTP).

Модифікація BMW iX xDrive50 оснащена силовою установкою потужністю понад 500 к.с. і забезпечує розгін до 100 км / год менш 5 секунд і запас ходу більше 600 км.

Зовнішній вигляд і оснащення

Бортова електроніка включає 5G-модем і тридцять різних антен. Як повідомляється, екран управління буде працювати на операційній системі BMW наступного покоління. Ним можна буде керувати за допомогою сенсора і голосового помічника.

BMW iX

Стандартна комплектація BMW iX вже включає в себе легкосплавні колісні диски діаметром 20 дюймів. Але BMW також пропонує опціональні колісні диски Air Performance розміром 21 або 22 дюйми. Диски Air Performance оптимізовані з точки зору аеродинаміки і важать на 15 кг менше стандартних, що збільшує запас ходу на 15 км.

Інтенсивність рекуперації енергії регулюється одним натисканням кнопки. Також система може автоматично адаптуватися до ситуації на дорозі: режим рекуперації активується при включенні поворотника або при русі накатом, але відключається при під’їзді до перехрестя з зеленим сигналом світлофора.

Данил Івженко, AIN

Другие посты