Главная страница » Toyota відкликає 1,8 мільйона позашляховиків RAV 4 через потенційний ризик пожежі
toyota RAV 4 S.U.V.

Toyota відкликає 1,8 мільйона позашляховиків RAV 4 через потенційний ризик пожежі

Toyota заявила в середу, що деякі автомобілі, які випускались з 2013 по 2018 рік, можуть бути оснащені змінними акумуляторами, які є занадто малими.

Орландо Майоркін, NYTimes

Toyota, найбільший у світі автовиробник, у середу відкликала понад 1,8 мільйона позашляховиків RAV 4 за кілька модельних років, оскільки змінна батарея може становити ризик займання.

Добровільне відкликання охоплює 1,85 мільйона автомобілів з 2013 по 2018 роки випуску, йдеться в заяві компанії. Деякі транспортні засоби можуть бути оснащені змінними 12-вольтовими батареями, які мають занадто малі розміри.

«Якщо для заміни використовується батарея з невеликою верхньою кришкою, а притискний затискач не затягнутий належним чином, батарея може рухатися під час різкого повороту автомобіля», — йдеться в повідомленні.

Рух від сильного повороту може спричинити коротке замикання, яке потенційно може викликати пожежу, заявили в компанії.


Незрозуміло, чи були якісь пожежі чи аварії, пов’язані з відкликаними батареями. Запит, надісланий Toyota, не повернувся відразу.

Заявки компанії на відкликання в Національному управлінні безпеки дорожнього руху, які зазвичай містять інформацію про такі інциденти, ще не були доступні в списках відкликання агентства в середу ввечері.

Toyota заявила, що очікує сповістити постраждалих власників до кінця грудня, додавши, що дилери замінять утримуючий затискач, лоток акумулятора та кришку плюсової клеми безкоштовно. Компанія попросила власників відвідати веб-сайт агентства дорожнього руху або веб-сайт відкликання Toyota, щоб перевірити, чи їх автомобілі відкликані, надавши ідентифікаційні номери транспортних засобів.


Відкликання RAV 4, оголошене в середу, було другим, оголошеним Toyota за тиждень. 26 жовтня компанія відкликала 814 000 позашляховиків Highlander через те, що передній бампер міг відвалитися.

Другие посты