Главная страница » Toyota швидше переходить на електромобілі

Toyota швидше переходить на електромобілі

Японський автовиробник планує продати 3,5 мільйона електромобілів до 2030 року і має намір зробити бренд Lexus на 100% електричним.

ТОКІО— Toyota Motor Corp. остання щодо електромобілів серед провідних світових виробників, у вівторок оголосила себе «віруючим в EV» і заявила, що до 2030 року буде виробляти 3,5 мільйона електромобілів на рік.

Toyota заявила, що хоче, щоб усі моделі її висококласного бренду Lexus були електричними до 2030 року в США, Китаї та Європі. І продемонструвала понад дюжину з 30 моделей електромобілів, які планує випустити в продаж до цього року.

  • Тим не менш, компанія попередила, що багато її клієнтів, особливо в США за межами узбережжя, ще не були готові до автомобіля з акумуляторним живленням і, можливо, не будуть готові деякий час.

Лише сім місяців тому, у травні, Toyota поставила за мету продати близько двох мільйонів електромобілів до 2030 року. У вівторок вона майже подвоїла цю ціль, посилаючись на листопадовий кліматичний саміт у Глазго, Шотландія, та на розпорядження адміністрації Байдена. з метою збільшення продажів електромобілів.

  • Президент Toyota Акіо Тойода сказав на прес-конференції, що компанія почувалася змушеною оновити свої плани щодо досягнення вуглецевої нейтральності після саміту. «Кожна країна зробила свої заяви та чітко пояснила свою енергетичну політику», – сказав він.

Донедавна пан Тойода відзначався обережними зауваженнями щодо електромобілів. Він поставив під сумнів, чи хочуть споживачі купувати автомобіль з акумулятором, і сказав, що електромобілі можуть бути не такими корисними для навколишнього середовища, як газоелектричні гібридні транспортні засоби, на яких спеціалізується Toyota, оскільки багато електроенергії в усьому світі виробляється з викопного палива.

Пан Тойода також попередив, що поспішний перехід на електромобілі може знищити мережу постачальників традиційних бензинових автомобілів, за сценарієм, за яким «поточна бізнес-модель автомобільної промисловості зазнає краху», — сказав він у грудні 2020 року.

У вівторок такий скептицизм в основному відкинули

Пан Тойода відзначив, що електромобілем весело керувати, і показав відео, на якому він сміється, натискаючи на педаль газу, керуючи електромобілем Lexus, який розробляється. «Інший світ! Віу!» сказав він у відео.

На прес-конференції він сказав: «Ефективність електродвигуна набагато перевищує ефективність бензинового автомобіля».

Компанія заявила, що збільшить витрати на дослідження та виробництво акумуляторів до ¥2 трлн, що еквівалентно 17,6 млрд доларів, у порівнянні з попереднім планом у ¥1,5 трлн. У Північній Кароліні планується будівництво акумуляторного заводу. Загалом компанія заявила, що витратить близько 35 мільярдів доларів на електромобілі протягом наступного десятиліття.

«Ми не кажемо, що використаємо все це. Це свідчить про те, що ми готові», – сказав технологічний керівник Масахіко Маеда.

Lexus має стати повністю електричним брендом у всьому світі до 2035 року, а заплановані моделі включають спортивний автомобіль, який розганятиметься від нуля до 60 миль на годину за дві секунди.

Другие посты