Главная страница » Tesla знов відкладає масове виробництво Cybertruck
Cybertruck

Tesla знов відкладає масове виробництво Cybertruck

Ілон Маск представив Cybertruck у листопаді 2019 року. У серпні 2021 року кількість замовлень на майбутній електрокар перевищила 1,2 млн.

На сайті Tesla оновилася інформація на сторінці попереднього замовлення Cybertruck – раніше вона повідомляла, що вибрати електропікап можна до початку виробництва в 2022 році. Тепер повідомляється: «ви зможете закінчити ваш вибір конфігурації до початку виробництва» – згадка про 2022 рік видалена. Архівна копія сайту показує, що компанія видалила її наприкінці грудня 2021 року, пише The Verge.

У компанії Tesla ніколи особливо не дбали про суворе дотримання озвучених термінів випуску моделей, тому немає нічого дивного, що електропікап Cybertruck, презентація якого наробила багато шуму, вийде пізніше, ніж очікувалося. Його старт продажу вже кілька разів переносили.

На момент презентації у Tesla обіцяли, що електропікапи почнуть сходити з конвеєрів компанії з кінця 2021 року. Проте минулого серпня виробництво було відкладено до 2022 року. Тепер дедлайн знову перенесли, невідомо на який термін.

На затримку випуску могли вплинути численні фактори – від пандемії і глобальної нестачі чипів до проблем, характерних саме для Cybertruck. Наприклад, для лобового скла машини важко створити двірник, здатний ефективно очищати подібну гігантську поверхню.

Другие посты