Главная страница » Тесла відмовилась переслідувати злочинця, бо потребувала підзарядки
tesla-police

Тесла відмовилась переслідувати злочинця, бо потребувала підзарядки

Днями видання The Mercury News розповіло досить цікаву історію, пов’язану з єдиним електромобілем Tesla Model S поліцейського департаменту міста Фримонт (штат Каліфорнія).

Почнемо з короткого вступу. У 2018 році поліція Фрімонта вирішила поповнити свій автопарк електромобілем Tesla Model S, витративши на покупку $ 61 тис. Ще $ 4 тис. І близько року знадобилося, щоб модифікувати авто і пристосувати його для потреб поліції. У березні 2019 го модифікована Model S P85 офіційно вийшла на службу і почала використовуватися для патрулювання вулиць. За даними The Mercury News, раніше ця Tesla брала участь як мінімум в одній гонитві. Але в гонитві 20 вересня автомобіль показав себе не найкращим чином — в самий розпал гонитви у єдиною Tesla Model S, що знаходиться на службі поліцейського департаменту міста Фримонт, розрядилася батарея.

Як повідомляється, патрульний Джессі Хартман на Tesla Model S 85 переслідував автомобіль, який міг бути пов’язаний зі злочином в місті Санта-Клара. Підозрюваний відмовився зупинятися, після чого почалася гонитва на швидкості близько 200 км / ч. У якийсь момент патрульний зрозумів, що більше не може продовжувати погоню через розряджену батарею. Він зв’язався з диспетчером і доповів, що не може продовжувати погоню, бо заряду його Tesla вистачить не більше ніж на 10 кілометрів, повідомляє The Mercury News з посиланням на запис поліцейських переговорів.

Погоню продовжили звичайні патрульні машини, а Хартман відправився заряджати електромобіль. Але приблизно через вісім хвилин поліцейські припинили переслідування через небезпечну манери водіння підозрюваного. Підозрюваному вдалося втекти, машину знайшли покинутою на Сан-Хосе.

У поліції Фрімонта припустили, що електромобіль розрядився, оскільки попередня зміна забула поставити його на зарядку.

«Це відбувається час від часу, особливо якщо патрульні заходять в ділянку [здати зміну] і вже не повертаються до машини. Зазвичай заряду батареї вистачає на дві зміни ».

В ділянці підкреслили, що подібна ситуація могла статися і зі звичайним автомобілем, адже бензин теж має властивість закінчуватися.

Другие посты