Главная страница » Tesla стикається з можливим груповим позовом через нібито порушення конфіденційності
tesla

Tesla стикається з можливим груповим позовом через нібито порушення конфіденційності

За словами замовника, кадри з приватних автомобілів використовувалися для «несмачних і зловмисних розваг».
Автор Чейз ДіБенедетто

Клієнт Tesla подав до суду на гіганта електромобілів, що стало першим судовим кроком після того, як було виявлено, що співробітники Tesla надали особисту інформацію про клієнтів.

Потенційний колективний позов був поданий 7 квітня власником Tesla Model Y Генрі Єхом, який звернувся до окружного суду США Північного округу Каліфорнії, щоб вимагати від Tesla відповідальності перед власниками її автомобілів, обладнаних автопілотом.

«Як і будь-хто інший, пан Є був обурений ідеєю, що камери Тесли можуть бути використані для порушення приватного життя його сім’ї, яке суворо захищає Конституція Каліфорнії», — сказав адвокат Є Джек Фіцджеральд у заяві Reuters. Єех написав, що почувався скривдженим через дії співробітників, які передали конфіденційні дані, взяті з його автомобіля, з метою «несмачної та зловмисної розваги» та «приниження тих, хто таємно записаний».

7 квітня агентство Reuters повідомило про заяви дев’яти колишніх співробітників Tesla про те, що члени команди обмінювалися особистими відеоматеріалами та зображеннями, зробленими з внутрішніх камер автомобіля, між каналами співробітників. Повідомлення, якими ділилися, включали «інтимні» сцени вдома клієнтів і події на дорозі, які поширювали інструктори зі штучного інтелекту Tesla (відомі як «маркувальники») як форму впливу на компанію.

У скарзі Є написав, що вона подана «проти Tesla від його імені, членів класу в подібному стані та широкої громадськості» в рамках можливого групового позову від клієнтів, які орендували або придбали автомобіль Tesla протягом останніх чотирьох років.

Другие посты