Главная страница » Tesla розпочинає 2021 рік з доставки 184800 автомобілів
tesla

Tesla розпочинає 2021 рік з доставки 184800 автомобілів

Tesla Inc. поставила рекордну кількість транспортних засобів у першому кварталі в умовах зростаючої конкуренції електричних автомобілів та викликів ланцюга поставок, які вразили світову автопромисловість.

Приблизно 184 800 глобальних поставок автовиробника з Кремнієвої долини за перші три місяці року перекрили максимум, встановлений у попередньому кварталі, і більш ніж удвічі порівняно з аналогічним періодом роком раніше, коли Tesla зупинила роботу свого самотнього американського автозаводу перед пандемію коронавірусу. Поставки, які змінили очікування аналітиків, зросли приблизно на 2% порівняно з кварталом на кінець року.

  • Минулого року виробник електромобілів передав споживачам майже 500 000 автомобілів — перший повний рік у плюсі ​​- і очікує, що поставки збільшаться більш ніж на 50% у 2021 році, хоча конкретної цілі він не встановив.

Більш жорстка конкуренція з боку таких, як Ford Motor Co. та Volkswagen AG, повністю електричні транспортні засоби яких просуваються на ключових ринках, посилює тиск на Tesla для прискорення зростання виробництва та виведення нових моделей на ринок.

Аналітики, опитані FactSet, в середньому очікували, що Tesla передасть клієнтам близько 168 000 автомобілів протягом перших трьох місяців року, що, як правило, є найслабшим для поставок компанії. Цей прогноз впав протягом останніх тижнів, коли автовиробники боролись із глобальним дефіцитом напівпровідників, що змусило багато компаній зменшити обсяг виробництва. Наприклад, Ford в середу заявив, що планує збільшити час простою деяких своїх заводів через обмежені поставки чіпів.

  • У лютому компанія Tesla тимчасово закрила свою фабрику в Фремонті, штат Каліфорнія, через брак деталей. Компанія також попередила про зниження випуску першого кварталу розкішного седану Model S та спортивного автомобіля Model X, коли вона представляє оновлені версії.

Показники поставок автовиробників з’являються в той час, коли кілька автовиробників повідомляють про зростання продажів автомобілів у США в першому кварталі, чому сприяв посилений попит споживачів. Цього року конкуренти-виробники електромобілів у Китаї, такі як NIO Inc., також спостерігають великий попит.

Поставки автомобілів Tesla Model S та Model X у першому кварталі склали близько 2020. Tesla передала близько 182780 седанів Model 3 та компактних спортивних автомобілів Model Y разом узятих. Tesla не розкриває інформацію про поставки за регіонами.

Tesla також заявила, що за квартал випустила 180 338 автомобілів, усі з них моделі 3 або Model Y

Другие посты