Главная страница » Tesla представляє оновлену модель S Plaid, щоб почати продаж високоякісних моделей
Tesla Model S Plaid sedan-1

Tesla представляє оновлену модель S Plaid, щоб почати продаж високоякісних моделей

Ілон Маск пообіцяв, що редизайн буде доступний кілька місяців тому, затримка, яка означає, що Tesla пропустила частину бурхливого попиту цього року на розкішні машини

Ілон Маск прагне вдихнути нове життя у висококласний седан від Tesla Inc., який допоміг утвердити компанію як провідного світового виробника електромобілів.

Редизайн Model S — це остання ознака того, що Tesla перетворилася з рішучого стартапу, що кидає виклик новими автомобілями, до відомого виробника, який також повинен модернізувати застарілі моделі, щоб зацікавити потенційних покупців.

Компанія з Силіконової Долини пізно в четвер відзначила поставку вишуканої версії свого розкішного седана. Пан Маск, виконавчий директор Tesla, оголосив його найшвидшим серійним автомобілем на ринку. Автомобіль, який отримав назву Model S Plaid, може розганятись з нуля до 60 миль на годину менш ніж за дві секунди, повідомляє Tesla на своєму веб-сайті, і його ціна починається приблизно з 130 000 доларів.

«Є щось, що є досить важливим для майбутнього сталої енергетики, це те, що ми маємо показати, що електричний автомобіль — найкращий автомобіль, опустивши руки», — сказав пан Маск під час заходу, де він проїхав одним з транспортних засобів на сцені.

Реконструкція відбувається майже через десять років після випуску автомобіля Tesla, який став одним із перших у світі широко продаваних автомобілів на акумуляторних батареях. Але продажі впали в останні роки, оскільки компанія зосередилася на розробці більш доступних автомобілів.

Поставки розкішного седана та ще однієї висококласної пропозиції, спортивного автомобіля Model X, в минулому році впали до 57 085, з максимального показника в 101 000 в 2017 році. Загальна кількість переданих автомобілів споживачам зросла майже вп’ятеро за той час.

Запуск відображає слушні результати пана Маска, а також пропущені терміни. Він часто говорив про транспортний засіб, назва якого прийнята у фільмі Мела Брукса «Космічні кулі».

«В основному наш продуктовий план викрадений із» Spaceballs «. Ми пішли на швидкість», — сказав пан Маск, маючи на увазі рядки у фільмі.

Машина також приїжджає із запізненням. У січні пан Маск заявив, що очікує, що Model S Plaid потрапить до рук покупців наступного місяця, але капітальний ремонт виявився складнішим, ніж очікувалося. Сама подія розпочалась більш ніж через годину після початкового запланованого часу.

«Це буде питання нарощування ланцюга поставок та внутрішніх виробничих процесів», — сказав пан Маск у квітні після того, як у першому кварталі випуск моделей S і X зупинився.

Затримка означає, що Tesla до цього часу в основному пропустила бурхливий попит цього року на розкішні транспортні засоби, які, як правило, є більш вигідними для автовиробників. За даними дослідницької фірми J.D.Power, продажі автомобілів у США, вартість яких перевищила 80 000 доларів США, зросли більш ніж удвічі за перші п’ять місяців року порівняно з аналогічним періодом 2019 року. У першому кварталі компанія Tesla поставила 2030 комбінованих автомобілів Model S та Model X.

«Споживачі живуть на одному рівні з готівкою», — сказав Тайсон Джоміні, керівник практики даних і аналітики J.D. Power. Переробка, за його словами, повинна стримати продажі.

Tesla Model S Plaid sedan

За оцінками Tesla, модель S Plaid має дальність пробігу 390 миль та перероблений інтер’єр із трьома дисплеями, в тому числі одним для задніх пасажирів, що забезпечує відеоігри в машині. Автомобіль має незвичне кермо у формі жовтка та позбавляється традиційного селектора передач. Натомість транспортний засіб «вгадує напрямок руху» на основі контексту, включаючи перешкоди та навігаційну карту, а водії можуть використовувати сенсорний екран, щоб замінити ці припущення, сказав пан Маск.

  • Тесла, як і багато автовиробників, зазнала проблем з ланцюгами поставок, які закріпилися під час пандемії Covid-19, включаючи брак напівпровідників. Компанія ненадовго закрила автозавод у Фремонті, Каліфорнія, на початку цього року через нестачу деталей.

«Нашим найбільшим викликом є ​​ланцюг поставок, особливо мікросхема мікроконтролера. Ніколи не бачив нічого подібного «, — сказав пан Маск у Twitter раніше цього місяця. «Страх закінчитися змушує кожну компанію замовляти товари, як-от дефіцит туалетного паперу, але в епічних масштабах».

Компанія також почала виготовляти акумуляторні батареї власними силами, доповнюючи ті, що надаються сторонніми постачальниками, такими як Panasonic Corp. Містер Маск в минулому році вказав, що Model S Plaid може використовувати більші акумулятори, які Tesla виробляє в Силіконовій долині на пілотній установці. Однак станом на квітень ці камери ще не були достатньо надійними, сказав пан Маск.

Пан Маск нещодавно заявив, що компанія відмовилася від версії більш високого класу, що отримала назву Plaid +, і заявлена дальність якої складала більше 520 миль. Пан Маск пояснив цей крок «просто так добре».

  • Tesla не відповіла на прохання прокоментувати теми, зокрема, чи були елементи батареї чинником у його рішенні скасувати Model S Plaid +.

Tesla також оновлює модель X, вперше доставлену споживачам у 2015 році.


Xado UA

Другие посты