Меню
0 Comments

Skoda представила перші фото нового чеського електромобіля

На Женевському автосалоні Skoda продемонструє свій погляд на майбутнє електромобілів

Чеська компанія Skoda опублікувала перші ескізи концептуального електромобіля, збудованого на глобальній платформі для електрокарів MEB. Новинка отримала назву Vision iV і дебютує вона вже через пару тижнів на автосалоні Женева-2019.

Автомобіль представляє собою 4-дверне кросовер-купе з «захоплюючими спортивними і емоційними лініями», спортивними пропорціями і аеродинамічним продуманим кузовом (великі повітрозабірники, низько нахилений дах).

Впадають в око яскраві елементи концепту – бічні шибки без рамок, камери замість дзеркал і характерна світлодіодна смуга спереду, яка проходить через радіаторну решітку і під фарами.

У кросовера величезні 22-дюймові колісні диски з оптимізованою аеродинамікою і фірмова «лінія торнадо», що з’єднує передню і задню частину кузова. У дверцят відсутні зовнішні ручки, а корму прикрашають великі ліхтарі і сяючий червоним кольором напис Skoda.

Перший електромобіль під маркою Skoda надійде у виробництво вже в нинішньому році, разом з гібридною моделлю Superb PHEV. У 2020 році з’являться перші серійні моделі, створені на базі модульної платформи MEB. А до кінця 2022 року чехи обіцяють представити більш десяти серійних електричних моделей.

Метки: , ,