Главная страница » Роксі – маленький міський е-кар для підлітків
opel rocks-e

Роксі – маленький міський е-кар для підлітків

Німецька автомобільна компанія Opel представила нову розробку електрокара – легкий двомісний невеликий автомобіль Opel Rocks-e. Восени 2021 року в Німеччині почнуться продажі електрокара, а з 2022-го року – і в інших країнах.

Щомісячний лізинговий платіж а Opel Rocks-e в Німеччині буде дорівнювати вартості проїзного, заявили в компанії. Ціни на автомобіль поки що невідомі.

Довжина електромобіля – 2,41 м, ширина – 1,39 м, важить 471 кг разом з акумулятором. За європейськими законами, таку машину можуть водити підлітки з 15 років з правами AM1 (підходять для скутерів і легких мотоциклів).

Всередині Rocks-e два місця, багажник знаходиться поруч із простором для ніг пасажира. Запас ходу до 75 км, максимальна швидкість 45 км/год. Електромобіль можна повністю зарядити за 3,5 години від стандартної розетки. Кабель знаходиться в пасажирських дверцятах, його довжина – 3 м.

У електрокара – прозорий дах, на дисплеї в салоні відображається швидкість, режим руху, рівень заряду акумулятора, запас ходу, що залишився, і пробіг.

По матеріалам MIND.UA