Главная страница » Renault представив одразу три компактних електромобіля з сімейства Mobilize — DUO, BENTO і HIPPO
renault-mobilize-duo

Renault представив одразу три компактних електромобіля з сімейства Mobilize — DUO, BENTO і HIPPO

У січні поточного року в рамках представлення стратегічного плану Renaulution французький автовиробник Renault анонсував новий бізнес-підрозділ Mobilize.

  • Дана компанія буде займатися створенням електромобілів для різних бізнес-клієнтів і сервісів. На момент анонса нам продемонстрували перший пасажирський концепт Mobilize EZ-1, а тепер розробники підготували одразу три нові моделі різного призначення.

Mobilize DUO являє собою компактний дводверний двомісний електромобіль, розроблений спеціально для сервісів каршерінга. За даними творців, модель на 50% складається з перероблених матеріалів, а після закінчення життєвого циклу її можна буде переробити практично повністю (95%) на фірмовій фабриці Renault Group Re-Factory.

renault-mobilize-bento

Mobilize BENTO — це вантажний варіант попередньої моделі, орієнтований на служби доставки їжі і замовлень з інтернет-магазинів. Закритий кузов вміщає до 1 кубічного метра товарів, а мінімальні габарити дозволяють без проблем знайти місце для парковки і проїхати там, де не зможуть проїхати більші вантажівки.

renault-mobilize-hippo

Mobilize HIPPO — більший електричний вантажівка, здатний перевозити до 200 кг в кузові об’ємом 3 кубічних метра. Завдяки модульній конструкції на модель можна встановити звичайний закритий кузов, відкритий кузов, холодильний модуль і т.д. Модель позиціонується як комерційне рішення для компаній в зонах, де заборонено використання ДВС-транспорту (наприклад, в історичному центрі, в парку, на складі або розподільчому центрі компанії доставки).


Всі три моделі будуть оснащуватися однаковими змінними батарейним модулями betterPacks ємністю 2,3 кВтг кожен. Конструкція електромобілів Mobilize допускає установку до чотирьох таких модулів, тобто максимальний обсяг складе 9,2 кВтг. На жаль, розробники не вказали передбачуваний запас ходу новинок, проте з урахуванням позиціонування, невеликої ваги, а також того, що виряджені модулі можна буде швидко поміняти на заряджені, навряд чи електромобілі будуть страждати недостатньою далекобійністю.

Більш того, завдяки функції двосторонньої зарядки, Mobilize можна буде використовувати в якості зовнішнього джерела живлення для торгових павільйонів, будинків, будівельних майданчиків і т.п. Виробництво батарей betterPacks стартує вже у вересні поточного року на вищезгаданій фабриці Renault Group Re-Factory, про терміни виходу на ринок моделей Mobilize DUO, BENTO і HIPPO поки не повідомляється.

Джерело: Renault

Другие посты