Главная страница » Продажі компанії Ford у червні впали на 27% у США через дефіцит чіпів
ford

Продажі компанії Ford у червні впали на 27% у США через дефіцит чіпів

Продажі пікапів Ford скоротилися на 30%, постраждавши від нестачі напівпровідникових чіпів


Компанія Ford Motor Co. повідомила про падіння продажів у США в червні на 26,9% порівняно з тим же місяцем рік тому, що відображає вплив автовиробника під час глобальної нестачі напівпровідникових чіпів.

  • Результати Ford у п’ятницю приходять на наступний день після того, як більшість найбільших автовиробників повідомили про свої продажі в США, результати свідчать про уповільнення темпів, що спостерігалися в цій галузі на початку року.

На цьому тижні Ford також заявив, що дефіцит мікросхем змусить автомобільну компанію зменшити або зупинити виробництво на понад півдюжини американських заводів у липні, включаючи заводи пікапів та завод позашляховиків у Чикаго.

За другий квартал продажі Ford у США зросли на 9,5% порівняно з періодом з квітня по червень 2020 року. Це все ще більш скромний приріст порівняно з конкурентами General Motors Co. та Jeep-maker Stellantis NV, які повідомили про збільшення продажів у другому кварталі 40% та 32% відповідно.

Акції Ford знизилися на 4 центи до $ 14,88 на ранкових торгах

Раніше в п’ятницю Tesla Inc. заявили, що доставили приблизно 201 250 автомобілів клієнтам за три місяці, що закінчились у червні, більш ніж удвічі за рік тому.

Результати від Ford та інших найбільших автовиробників відображають нерівномірний вплив дефіциту мікросхем на всю автомобільну промисловість. Серед останніх конкурентів з Детройту, Ford постраждав найгірше на повнорозмірному пікапі та великому виробництві позашляховиків, згідно з останніми даними дослідницької фірми LMC Automotive. Близько 37% втраченого виробництва Ford до травня було у пікапах та позашляховиках, порівняно з 13% для Stellantis та 1% для GM, за даними LMC.


Продажі пікапів Ford F-Series в червні впали на 30%, заявила компанія в п’ятницю.
GM працював над тим, щоб ізолювати виробництво своїх найвигідніших моделей, і заявив, що бачить ознаки, що впливають на дефіцит мікросхем. Компанія підвищила свої рекомендації щодо прибутку до оподаткування без урахування одноразових статей за перше півріччя цього року до 8,5 млрд. До 9,5 млрд. Доларів порівняно з попереднім прогнозом у 5,5 млрд. Доларів, частково посилаючись на прогрес у боротьбі з дефіцитом напівпровідників.

  • Тим не менше, американські автовиробники за останні місяці відстали від своїх іноземних конкурентів. Toyota Motor Corp. продала більше, ніж GM у другому кварталі, першому кварталі в історії, японський виробник автомобілів переміг свого суперника з Детройту, повідомляє веб-сайт для покупок автомобілів Edmunds.com.

GM, Ford та Stellantis демонстрували падіння частки ринку протягом перших п’яти місяців року, тоді як Toyota, Honda та Hyundai зросли, згідно з даними LMC.

Керівники Ford та кілька інших автовиробників заявили, що очікують, що дефіцит чіпів покращиться в третьому кварталі, але кажуть, що ситуація є нестабільною. Боб Картер, керівник відділу продажів Toyota у Північній Америці, на цьому тижні заявив, що впевнений, що найгірший дефіцит є за компанією.

Березневу пожежу на напівпровідниковій фабриці в Японії, що належить Renesas Electronics Corp., керівники Ford назвали однією з причин більших виробничих втрат компанії. Дев’ять безпосередніх постачальників Ford різних мікросхем від компанії, заявив генеральний директор Ford Джим Фарлі.


Автор Норі Нотон

Другие посты