Главная страница » Прибуток Toyota швидко відновлюється, незважаючи на дефіцит чіпів

Прибуток Toyota швидко відновлюється, незважаючи на дефіцит чіпів

Toyota Motor Corp. закріпила свій статус найбільшого виробника автомобілів в Японії, збільшивши прогнози прибутку після швидшого відходу пандемії, ніж очікувалося.

У середу компанія також оголосила про плани випуску трьох нових моделей електромобілів у США цього року.

Раніше Toyota заявляла, що очікує отримати прибуток у розмірі 26,5 трлн. Єн, що еквівалентно 253 млрд. Доларів, у році, що закінчується 31 березня, трохи перевищивши попередню оцінку, і збільшила прогноз операційного прибутку за рік майже 7 мільярдів доларів до еквівалента 19,1 мільярда доларів.

Через уповільнення темпів пандемії у квітні минулого року, на початку фінансового року, Toyota прогнозувала, що за весь рік вона продасть на мільйон менше автомобілів. Очікується, що доходи та прибуток все ще будуть нижчими порівняно з попереднім роком.

Однак операційний прибуток у жовтні-грудні збільшився порівняно з роком раніше на кожному з ринків Toyota. Компанія приписує більш високе виробництво спортивних автомобілів у США та безліч нових моделей у Китаї.

Toyota витримала потрясіння на автомобільному ринку краще, ніж її конкуренти, і заявила, що їй не довелося суттєво скорочувати виробництво під час недавньої загальнопромислової нестачі напівпровідників. Це контрастує із конкурентами, такими як Ford Motor Co., який раніше цього місяця заявив, що скоротить випуск автомобілів до 20% у січні-березні кварталу, та General Motors Co., який заявив, що дефіцит чіпів може зменшити його прибуток цього року до 2 мільярдів доларів через втрату виробництва.

Фінансовий директор Toyota, Кента Кон, заявив, що компанія накопичила деталі на кілька місяців, що допомагло їй подолати дефіцит чіпів.

  • Компанія є величезним і надійним клієнтом для своїх постачальників, сказав пан Кон. «Ми забезпечуємо досить надійний обсяг виробництва щомісяця, а також план виробництва, який виходить на три роки в майбутньому. Ми неодноразово повідомляли про ці плани, і це нас підтримало цього разу », — сказав він.

Хоча більшість виробників автомобілів вважають, що дефіцит мікросхем буде продовжувати скорочувати виробництво до літа, Toyota оптимістично вважає, що проблема швидше пом’якшиться, сказав він.

Що стосується нових електромобілів, Toyota сказала, що моделі включатимуть два акумуляторні електромобілі та один гібридний автомобіль. Нові моделі сприятимуть досягненню цілі компанії — до 2025 року електрифікувати 25% продажів нових автомобілів, а до 2030 року — 70% електрифікованих моделей, заявила Toyota.

Компанія не надала додаткових деталей щодо запланованих транспортних засобів або їх конструкції.

Другие посты