Главная страница » Платформи Rivian R1T, R1S, R2 приймуть стандарт зарядки Tesla наступного року
Rivian-R1T-Launch-Edition-3

Платформи Rivian R1T, R1S, R2 приймуть стандарт зарядки Tesla наступного року

Схоже, Ford і GM не єдині, хто домовився з Tesla, оскільки Rivian щойно оголосила, що також додасть порт зарядного пристрою NACS Tesla до своїх автомобілів.

Спочатку це був Ford, а потім незабаром з’явився GM. І хоча чутки про те, що Stellantis також розглядає це, Rivian щойно оголосила, що вона також перейде на північноамериканський стандарт зарядки, більш відомий як NACS, починаючи з 2025 року. Що це означає для поточних власників Rivian R1T і R1S і ті, хто чекає на їхнє будівництво?


Чесно кажучи, з огляду на те, що поточна зарядна інфраструктура знаходиться поза системою Tesla, перехід до NACS є розумним. Занепокоєння щодо запасу ходу перейшло на занепокоєння щодо зарядного пристрою, оскільки власники намагаються знайти справний зарядний пристрій. Мережа Tesla є відносно надійною та достатньо гнучкою на рівні 2, тому все, що вам знадобиться, це адаптер J1772 до NACS для зарядки протягом ночі.

У зв’язку з тим, що Європа потенційно змусить Tesla зробити свої швидкі зарядні пристрої постійного струму (суперзарядні пристрої) для зв’язку з автомобілями інших виробників за допомогою протоколу зв’язку CCS, цілком можливо, що адаптер буде єдиним, що вам знадобиться для використання будь-якого електромобіля, обладнаного J1772-CCS – швидкий зарядний пристрій Tesla в найближчому майбутньому.

  • Навіть у США зараз, на жаль, це все ще ризик, як ми бачили між Kia EV6 і Hyundai Ioniq 5 на довгий термін експлуатації. Ось чому деякі власники Rivian будуть сумніватися, чи це хороший крок прямо зараз чи ні.

За словами Rivian, адаптери для R1T і R1S стануть доступними «вже навесні 2024 року», а порт NACS стане стандартним портом зарядки, починаючи з 2025 року. Цей порт також стане стандартним портом для майбутньої невеликої платформи Rivian, R2. Наразі Rivian Adventure Network збереже комбінований зарядний пристрій J1772-CCS і продовжить розширюватися до «3500 зарядних пристроїв у 600 місцях». Принаймні, власники Rivian зможуть заряджати на цих станціях і як і раніше зможуть нормально заряджати вдома, незалежно від того, чи є J1772 або NACS.


motortrend.com

Другие посты