Главная страница » Нова китайська електрична вантажівка заряджається під час руху від висувного сонячного даху

Нова китайська електрична вантажівка заряджається під час руху від висувного сонячного даху

«Стандартна» одномоторна версія EF1-T оснащена двигуном потужністю 470 кінських сил, який розганяється від 0 до 60 миль (96 км) за 6,5 секунди, тоді як модель «преміум» додає додатковий двигун, що дозволяє розганяти 0-60 в 4,5 секунди. «Супер» версія транспортного засобу, тим часом, має три двигуни, які пропонують 816 кінських сил і дозволяють йому розганятися до 100 км лише за 3,9 секунди.

Унікальна «технологія сонячної мозаїки»

У заяві для преси EdisonFuture сказано, що EF1-T, а також версія автомобіля фургона під назвою EF1-V мають «унікально розроблену технологію сонячної мозаїки, яка забезпечує приголомшливий візуальний вигляд, а також використовує силу сонця для заряджання батарей, дозволяючи робочим транспортним засобам безперервно заряджатися під час роботи».


Дивно, але, наскільки ми можемо судити, автовиробник фактично не оприлюднив жодної інформації щодо розміру батареї, запасу ходу чи специфікацій сонячної зарядки EF1-T, хоча прототип транспортного засобу повинен бути виставлений на виставці в Лос-Анджелесі. Автошоу в середині листопада, тому ми можемо отримати більше інформації тоді. EdisonFuture також повідомила, що почне приймати бронювання на пікап під час шоу.

Хоча ми, ймовірно, досить далекі від того, щоб побачити транспортні засоби, які працюють виключно на сонячній енергії, ми все частіше бачимо пікапи та автомобілі, оснащені сонячними батареями, оскільки технологія розвивається, що дозволяє збільшити запас ходу, яким не можна нехтувати. Голландський автовиробник Lightyear, наприклад, заявляє на своєму веб-сайті, що його автомобіль Lightyear One може збільшити запас ходу на 7 миль (12 км) за годину завдяки сонячній зарядці. Lightyear зрештою прагне розробити транспортні засоби, які можуть працювати місяцями без необхідності заряджатися за допомогою звичайних засобів. Залишайтеся в курсі, щоб дізнатися більше про дальність дії EF1-T, коли ми дізнаємося більше найближчим часом.


interestingengineering.com

Другие посты