Главная страница » Model 2 компанії Tesla за 25 000 доларів — так чи ні?
Tesla Model 2

Model 2 компанії Tesla за 25 000 доларів — так чи ні?

Майбутній електричний автомобіль Tesla, який іноді називають «моделлю 2», коштує 25 000 доларів США, був представлений художником.

Трохи більше року тому Tesla оголосила про плани створити в Китаї новий науково-дослідний та дизайнерський центр для побудови електромобіля в китайському стилі.

Тесла почав приймати проектні пропозиції для свого невеликого електромобіля китайського виробництва минулого літа і почав наймати для участі в програмі незабаром після цього.

У той час автовиробник також випустив цей ранній проектний малюнок маленького електричного хетчбека.

Це змусило багатьох думати, що саме Тесла збирається направити дизайн та форм-фактор для майбутнього електромобіля/

Пізніше, говорячи про те, що новий акумулятор Tesla та архітектура «структурного акумулятора» можуть забезпечити появу нової моделі, генеральний директор Ілон Маск оголосив, що Tesla виготовить електричний автомобіль за 25 000 доларів.

Генеральний директор прокоментував в оголошенні:

  • Tesla виготовить переконливий електромобіль за 25 000 доларів, який також є повністю автономним.

Він чітко дав зрозуміти, що ця нова цінова ціна досягається завдяки новим акумуляторним батареям і виробництву акумуляторів Tesla.

Маск також додав, що новий електричний автомобіль за 25 000 доларів вийде на ринок приблизно через три роки, коли Tesla нарощує виробництво свого нового акумулятора.

Електромобіль вартістю 25 000 доларів і новий китайський хетчбек були пов’язані як одна і та ж машина в останніх коментарях глави Тесли в Китаї.

Тепер бразильський художник, який випустив KDesign AG на Behance, випустив цікавий рендер на основі креслення хетчбека.
Що вам подобається в цьому? Немає чи дурману? Чи може це виглядати як Model 2 або як би називався майбутній електричний автомобіль Tesla за 25 000 доларів?

Take Electrek

Особисто мені це дуже подобається, але я думаю, що справжній автомобіль потребуватиме більше округлих кутів для аеродинамічних характеристик.

Крім того, ці колеса виглядають як гусеничні колеса Tesla 3, а Model 2, або як би там не називались, неодмінно повинен бути в комплекті з аероколесами.

Хоча я бачив, як Tesla робить гарячу версію з подвійними двигунами, кращими колесами та шинами та чудовими характеристиками.

Але я можу уявити, що базова версія виглядає як трохи пом’якшена версія цієї візуалізації.

Другие посты