Главная страница » McLAREN та GULF OIL представлять на MONACO GRAND PRIX інноваційну спеціальну ліврею

McLAREN та GULF OIL представлять на MONACO GRAND PRIX інноваційну спеціальну ліврею

MacLaren 2021

Компанія McLaren Racing і стратегічний партнер, Gulf Oil International, сьогодні презентували інноваційну спеціальну ліврею, відзначаючи своє історичне партнерство, одноразовим знаковим дизайном Гран-прі Монако 2021 року 20-23 травня. Ліврея знаменує повернення цього виду спорту до одного з найбільш символічних Гран-прі Формули 1 і приносить фанатам одне з найбільш впізнаваних і захоплених ліврей усіх часів.

McLaren має глибоко вкорінену та успішну гоночну історію з Gulf, і два бренди відновили свої стосунки в липні 2020 року, коли команда оголосила про повернення бренду як офіційного стратегічного партнера. Ретро-ліврея відзначить данину McLaren цьому вічному дизайну GULF OIL, відображаючи зв’язок, який розпочався за часів засновника команди Брюса Макларена.

maclaren 2021

Команда пронесе гоночну синю кольорову гальму GULF OIL вздовж помаранчевої смуги, заснованої на класичному дизайні, протягом усіх гоночних вихідних Гран-прі Монако. Тема буде представлена ​​на обох гоночних автомобілях MCL35M, на гоночних костюмах Ландо Норріса та Даніеля Ріккардо, наборі гоночної команди та на всіх платформах команди в соціальних мережах.

Ретро-ліврея відзначить данину McLaren цьому вічному дизайну

Окрім того, Ландо та Даніель одягнуть шоломи з ретро-дизайном на замовлення, спеціально створені для цього заходу, для розіграшу для благодійного партнера команди з психічного здоров’я Mind.

  • Гран-прі Монако 2021 року буде не вперше, коли гоночний автомобіль McLaren несе знакову ліврею GULF OIL. # 41 McLaren F1 GTR Longtail фінішував другим у «24 годинах Ле-Ману» 1997 року, змагаючись у гоночному синьому та флюро-помаранчевому кольорах GULF OIL.

Джерело: mclaren.com

Другие посты