Главная страница » Майбутнє класичних Порше і Ягуарів? Електрифікація
ev mersedes

Майбутнє класичних Порше і Ягуарів? Електрифікація

Власники старовинних спортивних автомобілів та хот-родсів дають їм друге життя, встановлюючи перероблені силові агрегати Tesla. Ден Ніл отримує знижку на перетворення на EV.

Був тихий день у Moment Motor Company, гаражі для переробки електромобілів в Остіні, штат Техас, коли засновник Марк Девіс сказав, що почув «писк». Він знав, що це не фанатський пояс. Крісті Батлер приїхала зі своєю сім’єю, щоб оглянути автомобіль своєї мрії: Mercedes-Benz 250 SL білого кольору слонової кістки ’67 року з верхом «пагода». Після місяців пошуку її ідеального автомобіля містер Девіс знайшов такий, двигун якого він міг замінити потужними електродвигунами, інверторами та акумуляторами. Оскільки робота триватиме кілька місяців, він запропонував пані Батлер проїхати родстер на вихідні, перед операцією.

«Вона зателефонувала мені в понеділок, щоб сказати, як їй це подобається, — сказав містер Девіс, — і на наступному диханні, як вона не могла дочекатися, коли я вийму його з її гаража. Він смердів бензином і капав маслом на підлогу. Почати важко. У нього два дроселі, стара чотириступінчаста коробка передач. То що трапляється? Її пристрасть, її мрія про машину згасають «.

«Коли вона поверне його, — сказав пан Девіс, — вона може просто натиснути на педаль і поїхати»

Перетворення бензину на EV не є новим. Я зустрів вченого JPL у Пасадені, Каліфорнія, який зробив те саме зі своїм британським спортивним автомобілем MG 1965 року, використовуючи свинцево-кислотні акумулятори. Facebook та веб-сайт EValbum.com зафіксували десятки таких проектів, від помірних до диких, косарок до драгстерів, надмірно функціонуючими «Кіхотами» «Направи сам».

Новим є все інше, оптом, починаючи з вантажних автомобільних літієвих акумуляторних батарей, двигунів із великим крутним моментом, інверторів, систем управління батареями та контролерів, які зараз доступні приватним особам — більша частина експортується з Китаю, шпиндель від приливної хвилі електрифікації в цій країні.

ev mersedes

Перед початком процесу електрифікації Mercedes техніки Moment Motor виймають двигун внутрішнього згоряння автомобіля. Залежно від стану мотора, його продадуть іншому власнику, який проводить традиційну реставрацію, відправить на сміттєзвалище або переробить як предмет ностальгічного народного мистецтва.

Другие посты