Набирає обороти мода на булінг власників електромобілей Тесла

tesla bulling

Б агато власників електромобілів Тесла в Сполучених Штатах виявилися жертвами нової тривожної тенденції - буллінга з боку хозяїв автомобілів на ДВЗ. Ця небезпечна мода навіть вже отримала свою назву - заморозка.

Агресивно настроєні власники авто на ДВЗ травлять власників електрокарів Тесла

Для довідки: в Америці авто на ДВЗ теж називають аббревіатурою - ICE. Але ICE в англійській мові також означає крига, заморозка. Тому, булінг владників електрокарів зі сторони хозяїв авто на ДВЗ назвали заморозкою.

Вперше про цю тенденцію почали писати на Reddit. Користувачі розповідали, що, будучи власником електрокарів, мали якісь дивні проблеми зі сторони традиційних машин. Електрокарщикам не вступали дорогу, підрезали, і мешали проїзду. А останньою формою такий «заморозки» стало суцільне блокування електрозарядних станцій. До зарядної колонки підставляють кілька великих пікапів, не даючи електромобілю можливість підзарядки.

В одній з останніх історій, в Хікорі, штат Північна Кароліна, власник Тесли більше часу не може заробити автомобіль, тому що три пікапи переградували йому доступ до колонки.

tesla bulling

Небезпечна хуліганська ситуація вирішилась тільки після того, як підійшли два охоронці заправки, і прогнали зачинників скандалу.

І подібні історії останнього часу відбуваються практично по всій Америці. У деяких штатах законодавці навіть почали турбуватися офіційними правилами, які несуть в собі занепокоєння подібним буллінгам з наступним покаранням.

Як би це не було, чинити незручності людям своїм «хотілками» поменш, нерозумно. А невдовзі, ймовірно, стає й незаконно.

Джерело: autocentre.ua