Зниження продажів автомобілів залишає темпи зростання запозичень на трирічному рівні

car sale drop

П адіння продажів нових автомобілів підштовхнуло до сповільнення споживчих позик, заявив Банк Англії.

Його дані показали, що річний темп приросту споживчого кредитування сповільнився до 7,7% у році до вересня. Це зменшилося з 8,2% у серпні та найслабкіші темпи з червня 2015 року.

Обсяг запозичень у вересні знизився до 800 млн. Фунтів, частково через падіння попиту на автомобільне фінансування.

Нові продажі автомобілів у вересні знизилися на 20,5%, свідчать дані.

Дані, представлені раніше цього місяця, показали, що продажі бензинових і дизельних машин скоротились, а електростанції гібридів та електричних підключень зросли лише на 3,9%.

Темпи запозичення сповільнилися з моменту свого піку в листопаді 2016 року на 10,9%, заявив Банк Англії.

Нові продажі автомобілів у вересні знизяться на 20%

Темпи зростання боргу викликали побоювання щодо здатності споживачів підтримувати платежі. У вересні Національне аудиторське бюро заявило, що до 8,3 мільйона чоловік у Великобританії не можуть погасити борги або рахунки на дому.

car sale drop

Якщо вимірюватися за три місяці, річний ріст склав 5,5% - найслабший з січня 2014 року.

Сума, запозичена на кредитних картках у вересні - 500 млн. Фунтів стерлінгів, залишилася незмінною на місяць та загалом до середнього показника за попередні шість місяців, повідомляє Банк Англії.

Кредитування іпотечних кредитів збільшилося на 3,9 млрд. Фунтів стерлінгів, а річний показник не змінився на рівні 3,2%. "З кінця 2016 р. Він становив близько 3%, і залишається скромним порівняно з докризовим періодом", - сказав Банк Англії.