Главная страница » Коли може знадобитися аварійне відкриття замку в автомобілі?
аварійне відкриття замка автомобіля

Коли може знадобитися аварійне відкриття замку в автомобілі?

Автомобілі стали більш сучасними і мають цілу низку додаткових функцій, які роблять їх безпечнішими і комфортнішими. Разом з цим, у сучасних автомобілях значно підвищився рівень захисту, тому може статися неприємність, за якої власнику потрібне аварійне відкриття замку без ключа. Ситуації можуть бути різними, тому розглянемо деякі з них, а також способи відкриття.

Чому може знадобитися аварійне відкриття?

Замок – це складний механізм, який може заклинити будь-якої миті. Але є деякі фактори, що підвищують ймовірність подібної неприємності. Замикаючий механізм може вийти з ладу, якщо:

 • Потрапило сміття. Це може бути навіть невелике сміття: сніг, пил, бруд тощо, тому рекомендується регулярно проводити профілактичне очищення механізму від різних забруднень.
 • Зледеніння замку. Особливо актуальною є проблема в зимовий період часу. Уникнути замерзання замка можна, поставивши додатковий захист на нього.
 • Помилки експлуатації. Якщо порушити правила використання замку, буде порушено подачу сигналу, а це призведе до заклинювання всього механізму.
 • Використання іншого ключа. Коли виникла помилка або спроба злому, використовували інший ключ, то механізм може дати збій.
 • Ключ залишився у салоні. У водіїв трапляються ситуації, коли вони залишають ключі всередині автомобіля. Рекомендується носити із собою запасний ключ.
 • Електромагнітні системи. Для злому автомобільні злодії використовують електромагнітну систему, яка може спровокувати поломку замка.

Всі ці фактори не тільки призводять до тимчасових труднощів, але і можуть повністю вивести з ладу замикаючий механізм. В цьому випадку його потрібно буде міняти. Запобіжні заходи та регулярна профілактика – все це дозволить уникнути подальших проблем.

Як відкрити замок?

Спосіб відкриття безпосередньо залежить від того, якого характеру поломка замкового механізму сталася. Оптимально звернутися до фахівців, які знають, як вскрити замок. Ідеально – звернутися до професіонала. Але якщо немає часу, можна скуштувати деякі народні способи.

Зледеніння замку

Якщо ви побачили, що замок зледенений, не потрібно намагатися наполегливо смикати ручку — це тільки погіршить ситуацію, що склалася. Ви можете скористатися такими способами:

 • Спеціальна хімія. У спеціалізованих автомобільних магазинах продаються засоби, за допомогою яких можна буде вирішити цю проблему.
 • Нагрівання ключа. За допомогою запальнички можна трохи розігріти замок, після чого вставити його в замкову щілину.
 • Спеціальне обладнання. Є прилади, за допомогою яких можна розігріти замок.

Ключ усередині салону

Причина, яка трапляється найчастіше. Але не варто зневірятися, можете спробувати один із способів:

 • Дріт. Знайдіть дріт з довжиною від 1 метра, просуньте його під двері і спробуйте за допомогою його захопити ручку, або натисніть на кнопку опускання вікна.
 • Лампа та акумулятор. Це радикальний спосіб, при якому потрібно дістати лампу з фари, розбити її і піднести до акумулятора. Двері відчиняться, але вам потрібно буде купувати нову лампу.
 • Розбийте скло. Це найбільш дорогий спосіб, до якого потрібно вдаватися лише у випадку, якщо у салоні дитина чи тварина.

Але чи є сенс у таких радикальних способах, якщо є можливість замовити послуги фахівця, який проведе аварійне відкриття дверей. 

Другие посты