Главная страница » Italdesign анонсує повернення DeLorean — електро варіант культової «машини часу»
DeLorean EVolved

Italdesign анонсує повернення DeLorean — електро варіант культової «машини часу»

Компанія Italdesign, що відповідала за зовнішність оригінальної моделі DeLorean DMC-12, опублікувала новий тизер, присвячений проекту відродження культового автомобіля із «Назад у майбутнє» у вигляді електромобіля. Поточні власники DeLorean Motor Company поки не поспішають ділитися подробицями про потенційну новинку, але обіцяють представити автомобіль вже цього року і пропонують зацікавленим підписатися на розсилку електронною поштою.

Сам тизер не дуже інформативний. Єдине, що на ньому можна розглянути — контури та двері, виконані в конструкції «крило чайки».
Окремий у ролику підсвічується V-подібний елемент у ділянці решітки радіатора, який повторює силует автомобіля, коли двері піднято.

На офіційному сайті DeLorean є лише натяк на те, що нова модель буде електричною — там говориться, що компанія здійснює «подорож до електрифікації». У хештегах згадується назва DeLorean EVolved – ймовірне ім’я нової DeLorean.

DeLorean вже давно виношує ідею повторного випуску тієї самої моделі DeLorean DMC-12 із кузовом із нержавіючої сталі та дверима типу «крило чайки» 1982 року. Про плани з випуску репліки оригінальної моделі компанія заявила ще у 2016 році, плануючи запустити дрібносерійне виробництво у 2017 році. Відповідний дозвіл вдалося отримати лише у 2021 році і тоді повідомлялося, що компанія має намір відродити DMC-12 у вигляді повністю електричної моделі та шукає фінансування. Судячи з цих тизер, нові власники близькі до реалізації планів.

  • Очевидно, якщо DeLorean повернеться у вигляді електромобіля, то вийде обмеженим тиражем і дешевим таке авто точно не буде.

DeLorean Motor Company була заснована Джоном Делореаном у 1975 році. Вона відома завдяки своїй єдиній випущеній моделі – спортивному автомобілю DeLorean DMC-12 з кузовом із нержавіючої сталі та дверима типу «крило чайки», який випускався в 1981-1983 роках.
Загалом DeLorean Motor Company зібрала близько дев’яти тисяч машин. З того часу компанія, що пережила банкрутство, займалася лише ремонтом та відновленням вже випущених автомобілів, а також перепродажем викуплених DMC-12.

Другие посты