Главная страница » Hertz отримує ухвалу суду щодо угоди про банкрутство
Hertz

Hertz отримує ухвалу суду щодо угоди про банкрутство

Переможна заявка забезпечить розподіл для поточних власників Hertz до 8 доларів на акцію, згідно з оцінками компанії

Компанія Hertz Global Holdings Inc. виграла рішення суду про банкрутство, щоб передати контроль над компанією, що займається прокатом автомобілів, ТОВ «Найтхед Капітал Менеджмент», ТОВ «Кертарес Менеджмент» та іншим інвесторам, які перемогли у війні торгів за компанію.


Хоча акціонери, як правило, нічого не отримують під час банкрутства підприємств, переможна заявка на Hertz забезпечить розподіл понад 7 доларів і цілих 8 доларів на акцію поточним власникам компанії, за оцінками Hertz.


Виграшна заявка відображала різке зростання перспектив Hertz за останні тижні, коли групи інвесторів змагалися за викуп компанії з-за банкрутства. Раніше пропозиції від потенційних учасників торгів нічого не пропонували для власного капіталу Hertz, і зовсім недавно, в середині квітня, компанія заявила, що її акціонери підуть з порожніми руками.

Hertz подав заяву про банкрутство в травні минулого року, борючись за виживання, оскільки її дохід стрімко падав під час пандемії

«Сьогодні ми на межі значного одужання», — заявив адвокат компанії Том Лаурія на віртуальному слуханні в п’ятницю в суді з питань банкрутства США у Вілмінгтоні, штат Делавер

Очікується, що щеплення Covid-19 та відновлення бажання споживачів відпочивати пожвавлять туристичний бізнес та полегшать шлях Hertz з розділу 11. Кредиторам Hertz заборгованність буде виплачено повністю, а акціонери побачать значну віддачу, сказав пан Лаурія.

Рейчел Стрікленд, адвокат власників облігацій, які перекуповували контроль над компанією, заявила, що вони будуть боротися за те, щоб їм було виплачено все, що було належним чином, включаючи нараховані відсотки.

За угодою про банкрутство Knighthead, Certares та її співінвестори купують основну частину власного капіталу Hertz приблизно за 2,8 млрд доларів. Акціонери також підтримують приблизно 1,6 млрд. Доларів США, пропонуючи акціонерні права, тоді як Apollo Global Management Inc. купує 1,5 млрд. Доларів привілейованих акцій.

Отримавши результати аукціону затвердженими, Hertz, як очікується, отримає підтвердження свого плану глави 11 наступного місяця, останнього великого кроку в суді перед виходом з банкрутства.

Поїздка Hertz через суд з питань банкрутства відзначилася інтересом, який він викликав серед окремих інвесторів, які накопичили акції, незважаючи на подання заяв про банкрутство, збільшивши його ціну майже рік тому.

Hertz намагався скористатися акцією в червні минулого року, продавши акції, але припинив спроби продати акції після того, як Комісія з цінних паперів та бірж підняла питання. Пізніше Hertz було виключено з Нью-Йоркської фондової біржі, але продовжувало торгувати позабіржово.

У п’ятничному судовому засіданні пан Лаурія сказав, що банкрутство Герца «доводить, що ніхто, навіть SEC або Нью-Йоркська фондова біржа, не знає майбутнього». Герца було збито, сказав пан Лаурія стосовно планів продажу акцій минулого року.

SEC не відразу відповіла на запит про коментар. NYSE відмовився коментувати.

Другие посты