Главная страница » Hertz купує 100 тисяч електромобілів Tesla на 4 млрд
hertz tesla

Hertz купує 100 тисяч електромобілів Tesla на 4 млрд

Сервіс прокату автомобілів Hertz замовив у компанії Tesla відразу 100 тисяч електромобілів на суму $ 4,2 млрд. Перші брендовані екземпляри Tesla Model 3 можна буде взяти напрокат в найбільших містах США та Європи вже в листопаді поточного року.


За контрактом всі електромобілі повинні бути поставлені замовнику до кінця 2022 року, тобто в найближчі 14 місяців. В результаті прокатний сервіс отримає в своє розпорядження найбільший в Північній Америці і один з найбільших в світі автопарк електромобілів, а для Tesla ця угода стане найбільшою в історії одномоментної покупкою.

  • Цікаво, що буквально кілька місяців тому Hertz була на порозі банкрутства через радикального зниження активності користувачів, пов’язаної з пандемією коронавирусу, проте в підсумку керівництво компанії спільно з інвесторами зуміло зробити правильні кроки і не тільки уникнути розорення, але і зробити великий заділ на майбутнє .

В даний момент автопарк Hertz становить близько 500 тисяч легкових автомобілів і вантажівок та в найближчі роки сервіс розраховує замінити всі свої ДВС-автомобілі на електричні аналоги.

Крім електромобілів Tesla сервіс Hertz також інвестує кошти в розвиток власної зарядної інфраструктури — мова йде про тисячі зарядних портів, які будуть доступні клієнтам сервісу поряд з мережею Tesla Supercharger.

Джерело: Bloomberg, Hertz

Другие посты