Меню
lexus lc500
0 Comments

Грім та блискавка: Тест-драйв Lexus LC500

Кожного разу, коли я бачу на київських дорогах дорогі «заряджені» позашляховики, не розумію, чому люди не купують за ці ж 200 тисяч євро суперкари. Хоча й сам знаю відповідь: у нас немає доріг, на яких на них можна їздити. Бо суперкар витрясатиме з тебе душу, поки доїдеш до роботи і назад, а позашляховик – це транспорт на усі випадки життя. У суперкара маса особливостей – двоє дверей, тісний задній ряд, скромний кліренс та невеликий багажник. Однак все це можна вибачити, якщо у спортивного купе ефектний стиль і шалений темперамент, від якого перехоплює подих. Саме так, як від спорткупе Lexus LC500.

Притягувач поглядів

Зовнішність цього авто – це одна суцільна емоція. Навіть як для Lexus’а у нього дуже сміливий дизайн. Бо він фактично повторює концепт LF-LC, представлений у 2012 році на автошоу в Детройті. Безумовно, це один з найгарніших «Лексусів» та сучасних спорткарів. В серію пішли майже всі оригінальні дизайнерські рішення. Сам президент корпорації Акіо Тойода керував створенням моделі. Тому плаский, наче тарілка, широкий і червоний, Lexus LC притягує погляди скрізь, де би не з’явився.

І ось я провалююсь в глибоке крісло в жовтому салоні. Інтер’єр, в якому скомбіновано жовту шкіру із жовтою алькантарою, створено не менш якісно, ніж у преміальних «німців». А чого варта ручка для переднього пасажира на тунелі, яка фактично є віддзеркаленням такої ж ручки на дверях? Виглядає круто!

lexus LC 500

Та й самі крісла мають шикарну підтримку, але зручні. Посадка та вихід з машини не нагадують вправи з йоги. Де практичність відступає на задній план, так це зі скромним багажником на 197 літрів і заднім рядом, на який хіба що дитина поміститься.

Про те, що автомобіль преміальний, говорить все – і матеріали оббивки, і рівень їх підгонки, і висококласна акустика Mark Levinson із 13 динаміками.

Старт емоцій

Але всі ці думки про практичність та доцільність як вітром здуває, коли просто натискаєш кнопку «Старт». Вона будить двигун, який, можливо, ставить Lexus в один ряд Ferrari чи Lamborghini. Так, так, це не просто слова захвату! Бо задля того, щоб «приготувати» мотор, японці використали класичний «рецепт». Жодних турбін, тільки великий об’єм! Тому з восьми циліндрів і п’яти літрів об’єму у цьому «Лексусі» знімають 477 сил. І те, як вони прокидаються, сподобається усім. В першу секунду випускна система генерує гучне і глибоке гарчання, яке чітко показує, що під капотом справжній монстр. Зрозуміло, що після цього все інше відступає на другий план.

Джерело