Главная страница » GM підвищує ставку на електромобілі і додасть більше фабрик акумуляторів
gmc hammer ev

GM підвищує ставку на електромобілі і додасть більше фабрик акумуляторів

Виробник автомобілів витратить 35 мільярдів доларів на електричні та автономні транспортні засоби до 2025 року


General Motors Co. збільшує свої інвестиції в електромобілі — другий приріст за останні місяці — і все глибше займається виробництвом акумуляторів, роблячи це останнім світовим автовиробником, який пришвидшує перехід на автомобілі, що підключаються.

Компанія також підвищила прогнози щодо прибутку до оподаткування без урахування одноразових статей за перше півріччя цього року від 8,5 млрд. До 9,5 млрд. Доларів порівняно з попереднім прогнозом у 5,5 млрд. Доларів. GM пояснював покращений прогноз постійним ростом на американському ринку автомобілів та прогресом у боротьбі з дефіцитом напівпровідників, який стримував глобальне виробництво автомобілів цього року.


  • GM заявив у середу, що він витратить 35 мільярдів доларів на електричні та автономні транспортні засоби до 2025 року, приблизно на 30% більше, ніж завдання, встановлене минулого листопада. Збільшення відображає плани додати ще дві фабрики акумуляторів в США, приєднавшись до заводу, що будується в Огайо, і ще одного, запланованого для штату Теннессі.

Генеральний директор Мері Барра сказала, що GM рухається швидше, тому що компанія сприймає імпульс для впровадження електромобілів у США і побачила позитивну відповідь на майбутні моделі, які вона показала.

GM та інші автомобільні компанії постійно підвищують свої ставки на електромобілі, стикаючись із жорсткішими нормами вихлопних газів у всьому світі. Ці кроки, які часом здаються деклараціями на поєдинок, також залучили інвесторів, які прагнуть використати потенціал зростання автомобілів, що працюють від акумуляторів.

Два тижні тому конкурент GM, Ford Motor Co., заявили, що збільшать свої інвестиції в витрати на електромобілі протягом середини десятиліття приблизно на третину, до 30 млрд. Доларів до 2025 року. Ця сума включає деякі гроші, витрачені за останні роки. Ford також заявив у середу, що очікує, що половина продажів автомобілів від розкішної марки Lincoln буде повністю електричною протягом чотирьох років.

Тим часом Volkswagen AG витрачає близько 40 мільярдів доларів до середини десятиліття на електромобілі.

За минулий рік, за даними консалтингової фірми AlixPartners LLP, сума запланованих витрат автомобільних компаній на електромобілі зросла на 41%.

Розкрита в середу ціль на витрати GM у розмірі 35 мільярдів доларів на 75% перевищує рівень, який він вказав у березні 2020 року, коли вперше детально виклав свою інвестиційну стратегію в електромобілі.


«Інвестиція досягла точки перегину», — сказав Марк Вейкфілд, співкерівник автомобільної практики AlixPartners.


У той час як електромобілі випускаються простіше, ніж моделі, що працюють на бензині, автовиробники витрачають величезні суми грошей, щоб збільшити виробництво акумуляторів та привезти інші компоненти, наприклад, електричні двигуни.

  • Наприклад, VW заявила, що планує побудувати шість заводів акумуляторів лише в Європі. Минулого місяця Ford заявив, що до кінця десятиліття йому може знадобитися 10 заводів акумуляторів у всьому світі.

Збільшення витрат збігається із наполегливим напором президента Байдена щодо федеральних інвестицій у виробництво акумуляторів та зарядних станцій для підтримки виробництва електромобілів у США. Адміністрація закликала виділити 174 мільярди доларів на витрати, пов’язані з електричними транспортними засобами, що включає свіжі федеральні податкові пільги на придбання автомобілів, що працюють від акумуляторів, та комерційних вантажівок.

Другие посты