Главная страница » General Motors збудує електричний «Хаммер» для армії США на основі цивільного GMC Hummer EV
GMC Hummer EV

General Motors збудує електричний «Хаммер» для армії США на основі цивільного GMC Hummer EV

Глава підрозділу GM Defense Стів Дюмонт заявив, що його компанія створить прототип електричного військового позашляховика eLRV (Electric Light Reconnaissance Vehicle) на основі серійного електропікапу GMC Hummer EV.

Таким чином, життєвий цикл «Хаммера» зробить повне коло, оскільки перший цивільний Hummer H1 був заснований на бойовій машині підвищеної прохідності Humvee, а тепер позашляховик для армії побудують на основі версії для звичайних споживачів.


У GM Defense вже заявили, що перший прототип для армії США буде готовий вже в 2022 році, в його основі лежатиме модифікована платформа, електродвигуни та батареї GM Ultium від моделей GMC Hummer EV/GMC Hummer EV SUV. Природно, пристрій буде відповідати суворішим військовим стандартам, але в будь-якому випадку характеристики моделі будуть подібними до цивільних версій, тобто вона отримає два-три електродвигуни з потужністю до 1000 к.с. та запас ходу понад 500 км.

Зазначимо, що поки що немає жодної гарантії, що армія США обере саме новий електричний GM Humvee — зараз за потенційні постачання військовим змагаються одразу кілька компаній. Остаточне рішення щодо конкретної моделі електричного позашляховика (і самої можливості замінити бойовий ДВС-транспорт на електричний) буде ухвалено в середині поточного десятиліття.


Незважаючи на те, що електричні пристрої забезпечують максимальну тишу пересування, вони мають як мінімум одну серйозну нестачу — сумнівна можливість швидко зарядити батареї в умовах, наближених до реальних бойових.

Другие посты