Главная страница » Ford запускає водіння без рук на автомагістралях Великобританії
Ford Mustang Mach-E

Ford запускає водіння без рук на автомагістралях Великобританії

Автори: Фаареа Масуд і Лора Джонс
BBC News
Після того, як технологію BlueCruise буде схвалено у Великій Британії, водії Ford на законних підставах зможуть відірвати руки від керма під час руху.

  • Міністри схвалили технологію «без рук, очі на дорогу» для використання на певних автомагістралях.

Автопілот може керувати кермом, прискоренням і гальмуванням, але камера стежить за очима водія, щоб він залишався пильним.

Спочатку ця технологія буде доступна лише для моделей 2023 року електричного позашляховика Ford Mustang Mach-E.

Це також означає, що модель може триматися на безпечній відстані від інших автомобілів і навіть повністю зупинятись у пробках.


Thatcham Research, автомобільна дослідницька компанія, заявила, що важливо відзначити, що це не самокерований автомобіль, а «наступна розробка в технології допомоги водієві».

«Це відрізняється від того, що вперше в історії водіям буде дозволено відірвати руки від керма. Однак їхні погляди повинні бути спрямовані на дорогу попереду», — сказав Том Леггетт, фахівець з технологій транспортних засобів у Thatcham.

Він додав: «Важливо те, що водієві не дозволяється користуватися мобільним телефоном, засинати або займатися будь-якою діяльністю, яка відволікає увагу від дороги».

  • Автомобіль Ford коштує 50 830 фунтів стерлінгів, і в той час, як безкоштовна технологія буде безкоштовною протягом перших 90 днів, водії потім повинні будуть підписатися на місячну підписку.

Поставки нової моделі почалися минулого місяця. Він має максимальну швидкість 80 миль/год і використовує камери та датчики для виявлення розмітки смуг руху та знаків швидкості, а також положення та швидкості інших автомобілів на дорозі.

Другие посты