Главная страница » Ford Mustang Mach-E відібрав звання найкращого електромобіля у Tesla Model 3
Mustang Mach-E

Ford Mustang Mach-E відібрав звання найкращого електромобіля у Tesla Model 3

Електромобіль Ford Mustang Mach-E обійшов Tesla Model 3 у номінації «Найкращий вибір» за версією журналу Consumer Reports, який публікує огляди та порівняльні випробування товарів. На думку експертів, Ford може не тільки конкурувати з Tesla, але й здатний залишити позаду компанію Ілона Маска, пише HighTech Plus з посиланням на CNBC.

Джейк Фішер, старший директор некомерційної організації Consumer Union з випробувань автомобілів, сказав, що був вражений можливостями Mustang Mach-E, щойно протестував його.

«Це не тільки дуже приємний автомобіль, він спортивний, але й надзвичайно зрілий, – сказав він в інтерв’ю CNBC. – Коли я кажу, що він залишає гарне враження, я маю на увазі, що він дуже тихий. Тобто відчувається, що над ним попрацювали».

Дані за надійністю, зібрані Consumer Reports, показують, що у Mach-E майже не виявлено проблем. Завдяки їм, а також випробуванням, проведеним фахівцями організації, та відгукам споживачів журнал присудив цьому електромобілю звання «Найкращого вибору» 2022 року. Досі цей титул носила Tesla Model 3.

Журнал все ще рекомендує Model 3, але зазначає, що у деяких аспектах цей електрокар поступається Mach-E

Насамперед, коли мова заходить про автономний рух та попередження водіїв, які відволікаються від дороги. Система BlueCruise використовує камеру, спрямовану на обличчя водія, щоб відстежувати напрямок його погляду. Model 3 теж має таку камеру, але Consumer Reports вважає, що вона могла б працювати ефективніше.

  • Загалом Tesla перемістилася на сім пунктів вниз, на 23-тє місце серед 32-ох найбільших автомобільних брендів. Це найнижчі показники за останні сім років для цієї компанії. На першому місці зараз Subaru, потім ідуть Mazda, BMW, Honda та Lexus. На останньому місці Jeep, над ним Mitsubishi та GMC.

Змагання Ford із Tesla йде і на іншому фронті: на базі позашляховика Mach-E компанія створила спеціальну версію Ford Pro для потреб поліції США. Щоправда, у Tesla є козир – суттєва різниця у вартості експлуатації та володіння Model Y порівняно з Ford PI.

Ford збільшить втричі випуск електромобіля Mustang Mach-E у зв’язку з високою популярністю.


mind.ua

Другие посты