Главная страница » Ford F-150 PowerBoost: розетки для підживлення монстра
ford-f-150 powerbust

Ford F-150 PowerBoost: розетки для підживлення монстра

Будь-яка з цих робітничих професій вимагатиме пікапа, друга підприємця. І було б дуже корисно, якби вантажівка мала розетки змінного струму в кузові. Тому що універсальність.

Вбудована система Pro Power може живити задню сторону, включаючи обігрівач, телевізор, міні-холодильник та блендер.

Подивіться на у Ford F-150 PowerBoost 2021 року, посипаний гібридним феєричним пилом. Завдяки 3,5-літровому DOHC V6 з турбонаддувом і 10-ступінчатому автомату (опція 4х4), “PowerBoost Hybrid” з електронною підтримкою — це найкращий із шести доступних пакетів двигунів F-150 із найбільшою потужністю (430) і крутним моментом 570 фунтів-футів при 3000 об / хв.

Наш тестер SuperCrew 4×4 (68 090 доларів США) мав би мати максимальну буксирувальну здатність 12 400 фунтів та максимальне корисне навантаження 1830 фунтів (2090 фунтів у конфігурації 4х2). Ковальська школа, ось я і прийшов.

Серед основних особливостей PowerBoost — система Pro Power Onboard, яка подає струм змінного струму на панель розеток у боковині вантажного ложа. Стандартний РРО постачається з інвертором потужністю 2,4 кВт — більш ніж достатньо, зазначає Форд, для того, щоб висвітлити хід багажника, включаючи обігрівач, телевізор, міні-холодильник і блендер.

ford-f-150 powerbust

Наш тестовий автомобіль оснащений додатковим 7200-ватним інвертором, що забезпечує чотири розетки 120 В (20 ампер кожна) та одну розетку NEMA L14-30R (240 В, 30 ампер). Орієнтована в основному на комерційних споживачів, що потребують робочих місць, ця задня дверця Prometheus розряджає в 18 разів більшу потужність, ніж можна їздити, ніж її найближчий конкурент, — каже Форд, — достатньо для роботи плазмового різака, зварювача TIG, рубальної пилки, компресора, кутової шліфувальної машини та робочого світла, одночасно. Річард Серра, ваш приїзд прибув.

РРО забирає акумулятор гібрида на 1,5 кіловат-години якомога довше, перш ніж ввімкнути двигун, щоб зарядити генератор. Це означає, що вам не потрібно підтримувати роботу двигуна в кемпінгу. При повному баку максимальний час роботи становить 32 години. Порівняно з вашим типовим генератором кемпінгу, викиди Ford за кВт приблизно в мільйони разів чистіші.

У вас із хлопцями є невеличка комбо з рок-н-ролу? За моїми підрахунками, Ford подасть енергію на стос шаф Маршалла висотою 67 футів. Він буде живити 7000 галонів на день очищувача води з зворотним осмосом, якщо ви захочете створити мікропивоварню in situ. Наркоторговці могли висвітлити злітно-посадкову смугу джунглів розміром з ЛаГуардію. Але це було б неправильно.

Говорячи про Ніксона: Здається, доречно, що мій перший огляд під час адміністрації Байдена розглядав гібридний пікап Ford. Приблизно приблизно, відносний приріст ефективності цієї вантажівки можна було очікувати від усіх легких пікапів, якби пана Трампа не обрали президентом. На початку 2017 року адміністрація Трампа відмовилася від запланованого збільшення стандартів корпоративної середньої економії палива, які передбачали номінальну 54,5 миль на галон до 2025 року; і проголосив про свій намір подати судовий процес над повноваженнями Каліфорнії встановити вищі стандарти вихлопної труби згідно з відмовою від Закону про чисте повітря 1970 року.

Ось ми через чотири роки з навколо чудовою гібридною системою Ford — дорогий виняток, а не правило. Система доступна лише в парі з 3,5-літровим V6 з турбонаддувом — чому, блін, це? Інженерні накладні витрати скромні. У 10-ступінчасту трансмісію вбудований крутний момент стартер / двигун / генератор потужністю 35 кВт, що виконує функції рекуперативного гальмування та запуску двигуна, а також напрочуд надійний повністю електричний привід. SMG розряджає та заряджає літієву батарею потужністю 1,5 кВт-год під вантажним слотом.

Гібридизація лише робить продукт кращим. По місту PowerBoost часто і легко переходить у свій ковзний, повністю електричний режим. Кожного разу, коли потреба дросельної заслінки зменшується, великі білі цифри на дисплеї тахометру досягають 0,0 х1000 об / хв. Анімація потоку потужності на сенсорному екрані показує, як електрони мчать назад до батареї при регенеративному гальмуванні. Моторошний навколишній тон, холодний електронний акорд, здається, нізвідки в салоні. Коли V6 вмикається, він лежить в основі низькочастотного дроселю, спонтанного резонансу, який відчувається на кермі. Завдяки ефективному стартерові двигуну потужністю 47 к.с. V6 навіть не має шансу трястись під час зупинки / запуску на велосипеді. Чудово зроблено.

Машина працює як шарм — вишукано, як багато сучасних люксових вантажівок. Швидкий, як пекло, чудові крутячі моменти? Так, мені подобається. Мені особливо подобається низькошвидкісний режим EV на паркувальних палубах, слон у взутті на креповій підошві. Більш того, гібридизація дає поступову зміну паливної ефективності на порядок на 20% вище миль на галон, ніж негібридний еквівалент.

У нашої випробувальної вантажівки була проблема з жорсткістю трансмісії — належним клацанням та падінням, вимкненням та ввімкненням — на помірних швидкостях, коли здавалося, що якась муфта або соленоїд закриваються трохи занадто агресивно, що спричиняє поведінку, відому з усією серйозністю як вирвання трансмісії. . Я впевнений, що виправлення можна легко оновити.

Мене розчаровує, що такий легкий поцілунок гібридизації приносить стільки функціональних та досвідних переваг. Що так довго тривало? І чому це повинно коштувати стільки? Чому гібридизація не є стандартним і здоровим глуздом побудови автомобілів з мікросхемою, що дозволяє їм, як мінімум, повернути частину енергії, втраченої на тепло?

О, справді. Я пам’ятаю.

Dan Neil wsj.com

Другие посты