Главная страница » EV-стартап Telo представив субкомпактний електричний пікап
telo truck ev

EV-стартап Telo представив субкомпактний електричний пікап

У вівторок нова компанія під назвою Telo представила свій перший продукт, субкомпактний електричний пікап, який коштуватиме близько 50000 доларів США.


Пікапи значно розширилися в розмірах за ці роки, і новий урожай електричних вантажівок, що надходять на ринок, здебільшого орієнтований на повнорозмірний сегмент. Каліфорнійська компанія Telo, співзасновником якої є Форрест Норт, який допоміг розробити оригінальний Tesla Roadster і був співзасновником невдалого стартапу з електромотоциклів Mission Motors, бачить потенціал для невеликої ефективної електричної вантажівки для міських умов.


Вантажівка Telo має довжину всього 152 дюйми, що робить її приблизно такою ж довжиною, що й електричний люк Mini Cooper SE. Незважаючи на невеликі розміри, компанія Telo розробила вантажівку таким чином, щоб вона містила п’ятьох дорослих, а також 5-футове ліжко. Одна з найпопулярніших вантажівок на ринку, середньорозмірна Toyota Tacoma, стандартно оснащена 5-футовим ліжком.


  • Завдяки середнім дверям у вантажівці Telo можна розмістити аркуші фанери розміром 4 на 8 футів, 9-футову дошку для серфінгу та інші довгі предмети за переднім сидінням, дверима багажника вгору.

Ключ полягає в повному використанні переваг платформи EV у стилі скейтборду. Telo усунув передню частину традиційного транспортного засобу, дозволивши зрушити кабіну вперед, щоб виглядати як кабіна. За словами Норта, який є головним технічним директором Telo, наявність передньої частини, яка у багатьох електромобілів має передній багажник або обладнання трансмісії, не є необхідною та фактично не підвищує безпеку.

«Це не допомагає вам керувати; це не сприяє безпеці; насправді це ні в чому не допомагає», — сказав він Green Car Reports в інтерв’ю під час попереднього перегляду вантажівки Telo. «Електромобіль (платформа) дозволяє вам робити всі ці зміни конфігурації, які ще ніхто не робить і не популяризує».

Попереду ще багато роботи над розробкою, але компанія впевнена, що зможе пройти федеральні тести на безпеку при зіткненні, відомі як FMVSS 208.


Незважаючи на невеликі розміри, вантажівка Telo також обіцяє велику продуктивність. Його було розроблено з двомоторним повнопривідним силовим агрегатом, який генерує максимальну потужність 500 к.с., або достатньо для прискорення 0-60 миль/год приблизно за чотири секунди. Telo також заявляє про вантажопідйомність 1600 фунтів і максимальну вантажопідйомність 6600 фунтів. Максимальна швидкість обмежена 125 миль/год.


Акумулятор, який є частиною конструкції автомобіля, має максимальну ємність 106 кВт-год, що, за оцінками EPA, забезпечує запас ходу в 350 миль. За даними компанії, зарядка від 20-80% займе близько 20 хвилин за допомогою швидкого зарядного пристрою постійного струму.


Telo не повідомляє, коли її вантажівка буде готова до продажу, але компанія вже приймає попередні замовлення, для яких потрібно внести депозит у розмірі 152 доларів.


motorauthority.com

QEEQ WW QEEQ WW

Другие посты