Меню
ds7 crossback автомобіль макрона
0 Comments

DS7 Crossback: Автомобіль Президента

Великі очі

Новий бренд DS створений в Парижі та втілює усю розкіш, яка доступна на сьогодні європейським автовиробникам. Бренд побудований на принципах авангарду, інноваційності та втілення високих технологій і прагне до досконалості навіть у найменших деталях. І хоча бренду DS всього 5 років, він має історію, що походить від легендарної моделі DS 19, представленої 60 років тому.

Наш нинішній герой – DS 7 Crossback – перша модель бренду, яка стала втіленням усіх чеснот “нового” DS. Він демонструє всі якості, які мають переконати автомобільних поціновувачів у ексклюзивності їх вибору.

Чому DS7 Crossback обирає Макрон, я розумію – це найпрестижніше авто Франції. Але погляньмо на DS7 Crossback очима українських покупців. Ми, як і більшість людей в світі, спочатку вибираємо очима. І тут DS7 Crossback одразу дістає усі козирі. Адже зовні він не схожий на жоден інший позашляховик. У нього навіть силует трохи незвичний – у тестового кросовера куполоподібний дах.

Та найбільше мене підкорили його «очі». Це світлодіодні фари, які кожного разу, коли заводиш чи глушиш машину, влаштовують перфоманс. Справа в тому, що в кожній фарі по чотири лінзи світлодіодів. Три з них, коли оживає машина, ефектно обертаються навколо своєї осі. Це зачаровує. Ефектно виглядають і світлодіодні ліхтарі, які ніби пронизано глибокими розрізами. Такі рішення відповідають ДНК бренду DS – надати власнику навіть більше, ніж він очікував. Втім, є й традиційні речі – наприклад, у цьому преміальному авто в декорі чимало хрому.

Така зовнішність не залишає байдужим більшість українців – багатьом цікаво, що це за машина. Питали під час зйомок на вулиці, на АЗС, колеги, знайомі та навіть в заторах із сусідніх машин. І коли у відповідь чули, що це новий європейський преміальний бренд, робили великі очі. Ймовірно, так краще запам’ятовується інформація.

auto.24tv.ua