Главная страница » Дебютну версію електрокроссовера Cadillac Lyriq розпродали все за 10 хвилин, поставки клієнтам почнуться в першій половині 2022 року
Cadillac Lyriq

Дебютну версію електрокроссовера Cadillac Lyriq розпродали все за 10 хвилин, поставки клієнтам почнуться в першій половині 2022 року

На вихідних в США стартував (і тут же завершився) акт передзамовлення на електрокроссовер Cadillac Lyriq Debut Edition, так як всі доступні екземпляри були заброньовані трохи більше, ніж за 10 хвилин.

Повідомлення про це з’явилося на офіційному сайті, а також в соцмережах американського автовиробника.


На перший погляд новина виглядає вражаюче, проте перед тим, як радіти за електричного первістка Cadillac варто врахувати два фактори.

  • По-перше, для замовлення було досить внести всього $ 100 (причому в разі відмови від покупки всю суму повернуть), що не є значущим фінансовим внеском.
  • По-друге, виробник не оголосив обсяг першої партії електрокроссоверов Cadillac Lyriq в версії Debut Edition. Якщо вона вимірюється десятками тисяч, то успіх однозначний, якщо одиницями тисяч — то все вже не так райдужно (за деякими даними обсяг склав всього 1,500 примірників, але офіційного підтвердження цієї інформації немає).

Другие посты