Главная страница » 2022 Porsche 911 GT3: тисни на газ!
Porsche gt3 2022

2022 Porsche 911 GT3: тисни на газ!

GT3, ледве легальна вулична іграшка, може похвалитися третім за потужністю двигуном внутрішнього згоряння Porsche на платформі 911 — останнім, який компанія електрифікує. Ден Ніл сприймає це


Водій заводу Porsche і переможець Ле-Мана минулого тижня проводив мене по гоночній трасі Road Atlanta, він у Porsche 911 Turbo S, а я в останній, найсвітлішій версії 911 GT3 — шаблево-гострою іграшці, яка досі управляється бути дорожньо-правовими. Це був чудовий день у червні, і, на даний момент, це були лише ми вдвох, над пагорбом та долиною, у високошвидкісному пасо-дублі. Ця машина підходить мені, як штани матадор.

Незважаючи на аеродинамічну притискну силу GT3, коли траса відпала, і в машині стало світло, мій шолом заграв метеликами.
Машина містера Лонга була швидшою та потужнішою, але моя видала гарніший звук. GT3 використовує атмосферний 4,0-літровий 502-к.с. голосовий ящик, вирваний із скрині гоночного автомобіля Porsche Cup, з червоною лінією 9000 об / хв і всіма октавами. Вільний сапун — це не найпотужніший двигун в каталозі — це буде 640-сильний агрегат у турбо S Містера Лонга, — але саме він, швидше за все, змусить вас зайнятися другою дією.

Крім того, пан Лонг сказав, виведене на перегонах шасі GT3 повинно «з’їдати Turbo S в кутах». Можливо. Більшу частину своїх хвилин на трасі я був похмурим і неприємним, у режимі виживання, фіксованим на цілях на чотирьохвипускних отворах Turbo S. Містер Лонг терпляче чекав мого повільного дупу.
Не намагаючись когось насторожити, представники американської преси Porsche зауважили, що Shark Blue GT3 (197 670 доларів), якою ми їхали, був позичений у їх німецьких колег, які очікували його скоро і в доброму стані. Тож не згинайте крила.

Все — це потік, сказав Геракліт. Гігант Porsche Motorsports — від прототипів Ле-Мана до клубних гонщиків — зараз менший, стоїть на краю невідомого, капелюх у руці. Більшість ресурсів Porsche AG з розробки продуктів та ресурсів материнської VW Group спрямовуються на програми електрифікації та сталого розвитку. Зараз практично одинокі на ландшафті VW Group, інженерам у Вайссах залишається віджимати будь-яку потужність та славу, що залишаються від внутрішнього згоряння. «Платформа 911 стане останньою моделлю електрифікованої», — заявив речник компанії Френк Вісманн.

Очевидно, що бензинові серії 911 Carrera, включаючи емоційні версії елітних спортивних гонщиків — GT2, GT3, GT2 RS та різні моделі змагань — залишатимуться важливим потоком доходу ще деякий час. Зрештою, Porsche стягує за них викуп короля.

І ось як саме цей GT3 приїхав відвідати родичів в Джорджії.

Другие посты